Edyta Pazura o mężu
EastNews

Edyta Pazura krytykuje plakat filmu z Cezarym Pazurą: "TRAGEDIA"! Jest aż tak źle? Zobacz!

Edyta Pazura o mężu
EastNews

 

Edyta Pazura skomentowała wygląd swojego męża na plakacie filmu Diablo. Wyścig o wszystko. Niedawno w sieci pojawiły się plakaty, promujące film, a na jednym z nich zobaczymy Cezarego Pazurę, który nie do końca jest do siebie podobny. Ten fakt oburzył żonę aktora i postanowiła to skomentować na Instagramie. Zobaczcie, co napisała! 

 

Zobacz:  Edyta Pazura pokazała, ile waży. Cezary na to: "Już jest SUPER! Dalej nie zrzucaj!"

 

Dlaczego Edyta Pazura tak ostro skrytykowała plakat z wizerunkiem męża?

 

Żona Cezarego Pazury nie kryła swojego oburzenia, kiedy zobaczyła plakat do filmu Diablo. Wyścig o wszystko. Okazuje się, że aktor nie przypomina siebie na zdjęciu, a jego twarz została wygładzona i przerobiona w Photoshopie. Edyta Pazura porównała to zdjęcie do nieudanej operacji plastycznej i otwarcie napisała, że graficy przesadzili...

 

Cóż mam napisać... TRAGEDIA...Dwa zdjęcia i tak różne oblicza. Mimo, iż dałam produkcji znać, że chyba przesadzono z ilością Photoshopa, to dostałam w odpowiedzi, że tylko wygładzono skórę...😂😂😂 Mój Mąż wygląda jak po kilku nieudanych operacjach plastycznych 🤣😂 a ja zastanawiam się po co zatrudniać dojrzałych aktorów, skoro się ich potem prasuje i robi z nich karykatury 🤪 - napisała Edyta Pazura. 

 

Edyta Pazura jest jedną z celebrytek, które ostrożnie podchodzą do ingerowania w swoją urodę. Jednak jak sama dodaje, już usłyszała, że powinna pozbyć się zmarszczek. Dodajmy, że mama trójki dzieci 30 grudnia świętowała swoje 30. urodziny:

 

Ostatnio usłyszałam, że mogłabym sobie w końcu coś zrobić z tymi zmarszczkami wokół oczu... no tak... To już wolę swoje zmarchy. 🤔 Przykre to strasznie, że pozbywamy się u mężczyzn tego, co tak naprawdę mężczyznami ich czyni. Każda zmarszczka opowiada historie naszego życia, ale przede wszystkim jest znakiem dojrzałości i według mnie nadaje mężczyźnie sznytu. 
Film to wysiłek setek osób i jak widać tę prace, można zniszczyć jednym, przekombinowanym zdjęciem. 
#preczzphotoshopem #nophotoshop

 

Jak oceniacie plakat z Cezarym Pazurą? Graficy faktycznie przesadzili?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cóż mam napisać... TRAGEDIA...Dwa zdjęcia i tak różne oblicza. Mimo, iż dałam produkcji znać, że chyba przesadzono z ilością Photoshopa, to dostałam w odpowiedzi, że tylko wygładzono skórę...😂😂😂 Mój Mąż wygląda jak po kilku nieudanych operacjach plastycznych 🤣😂 a ja zastanawiam się po co zatrudniać dojrzałych aktorów, skoro się ich potem prasuje i robi z nich karykatury 🤪 Ostatnio usłyszałam, że mogłabym sobie w końcu coś zrobić z tymi zmarszczkami wokół oczu... no tak... To już wolę swoje zmarchy. 🤔 Przykre to strasznie, że pozbywamy się u mężczyzn tego, co tak naprawdę mężczyznami ich czyni. Każda zmarszczka opowiada historie naszego życia, ale przede wszystkim jest znakiem dojrzałości i według mnie nadaje mężczyźnie sznytu. Film to wysiłek setek osób i jak widać tę prace, można zniszczyć jednym, przekombinowanym zdjęciem. #preczzphotoshopem #nophotoshop

Post udostępniony przez Edyta Pazura- Maybe Baby (@edyta_pazura)

 

Edyta i Cezary Pazura

Edyta i Cezary Pazura
ONS.pl

Edyta Pazura

Edyta Pazura w niebieskiej koszuli
Instagram

Więcej na temat Edyta Pazura Cezary Pazura
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47