Edyta Pazura odpowiada na rozbieraną sesję
ONS

Pazura ostro odpowiada na publikację tabloidu na temat jej rozbieranej sesji

Edyta Pazura odpowiada na rozbieraną sesję
ONS

Na początku tygodnia w sieci pojawiło się gorące zdjęcie Edyty Pazury. Nie dało się obok niego przejść obojętnie, ponieważ celebrytka chwali się bardzo zgrabnym ciałem w skąpym ubraniu. Zobacz: Gorące zdjęcie Pazury robi furorę w sieci. Po co je zrobiła?

Jak podał dzisiaj tabloid "Fakt" Cezary Pazura, który w ostatnim czasie ma problemy finansowe, postanowił wykorzystać zamieszanie wokół ukochanej i ponoć namówił ją na rozbieraną sesję.
Oczywiście treść artykułu została wyssana z palca, a na reakcję samej zainteresowanej nie trzeba było długo czekać. Dla JastrzabPost.pl Edyta powiedziała:

W związku z ukazaniem się w dzisiejszej gazecie Fakt artykułu pt: „Pazura rozbierze żonę dla pieniędzy?” pragnę poinformować iż tekst w całości przekazuje informacje nieprawdziwe oraz zmyślone.  Nikt nie kontaktował się ze mną czy z Cezarym Pazurą z gazety „Fakt” w celu weryfikacji tych nieprawdziwych i szkalujących nasze dobre imię informacji.  W stosunku do gazety „Fakt” zostaną w najbliższym czasie poczynione odpowiednie kroki prawne. 

Chcielibyście zobaczyć Pazurę w gorącej sesji?

Zobacz na Polki.pl: Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Edyta Pazura wyglądają jak siostry!
 Więcej na temat Edyta Pazura
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04