Pazura skomentowała zarzuty o operacjach plastycznych
ONS
Newsy

Żona Pazury zrobiła sobie operacje plastyczne za 50 tysięcy? Edyta ostro odpowiada tabloidowi

Poprawiła urodę za 50 tysięcy złotych?

Ostatnie tygodnie to sensacyjne doniesienia o seks-taśmie Cezarego Pazury. Aktor przez wiele miesięcy był szantażowany przez anonimowego mężczyznę i w końcu zdecydował się mu zapłacić, angażując przy tym agencję detektywistyczną, która pomogło mu go schwytać. Pazura gorliwie przekonywał w mediach, że seks-nagranie tak naprawdę nie istnieje. Przypomnijmy: "Moja żona wiedziała o tym od początku"

Nie oznacza to oddechu dla małżeństwa od spekulacji prasy. Dzisiejszy "Super Express" opublikował sporej objętości artykuł o domniemanych operacjach plastycznych żony Pazury. Ich zdaniem Edyta miała przejść co najmniej kilka zabiegów, a całkowity koszt jej, jak to określił tabloid, remontu miał opiewać na 50 tysięcy złotych. Ekspertem gazety w tej sprawie był Piotr Kaszubski czyli słynny młody milioner, który ponoć posiada własną klinikę medycyny estetycznej. Na odzew Pazury nie trzeba było czekać długo.
 

Hahahahaha... Jeszcze zapomnieli że miałam łamany nos, doklejane uszy, wydłużane czoło, naciągnięte nogi i ręce, wykręcane zęby i blond perukę na zamówienie. Panu Kaszubskiemu który tak chętnie wypowiada się na temat moich "operacji" proponuje bieżnikowanie opon mózgowych. Niech wprowadzi tą usługę do swojej kliniki.Uwaga Kochane! Nie wyglądające dobrze, bo zaraz będziecie oskarżone o zrobienie sobie operacji plastycznych przez "wybitnego" znawcę Pana Kaszubskiego - ironizuje na swoim Facebooku Edyta.


Zauważyliście jakieś zmiany w twarzy Edyty? Tabloid ma prawo snuć takie teorie?

Zobacz: Pazura skomentowała aferę z seks-taśmą męża

Edyta Pazura o operacjach plastycznych

 

Edyta Pazura w ognistej czerwieni na bankiecie:

Terry Dubrow o twarzy Edyty Pazury
ONS
Newsy
Ulubiony chirurg plastyczny gwiazd Hollywood ocenił twarz Edyty Pazury. Rozwiewa wszelkie wątpliwości
"Czuję się pewniej oceniając jej wygląd"

Wygląd Edyty Pazury od dawna jest tematem wielu dyskusji w programach telewizyjnych i na forach internetowych. Wszystko za sprawą nieco zmienionej twarzy. Celebrytka twierdzi, że swoją metamorfozę nie zawdzięcza botoksowi i serii operacji plastycznych, a po prostu nowej fryzurze , obcisłej sukience i dobremu makijażowi. Wystosowała w tej sprawie oświadczenie, przy okazji pozywając tabloid. Przypomnijmy: Oświadczenie Pazury w sprawie... twarzy Teraz sprawą zbadał amerykański chirurg plastyczny dr Terry Dubrow , który ma na swoim koncie współpracę z największymi gwiazdami. W Stanach Zjednoczonych jest ceniony przede wszystkim za dyskrecję, dlatego nie wiadomo oficjalnie kto zmienił się w łabędzia pod jego skalpelem. Na pewno rozjaśniła sobie włosy. To nie jest amerykańska gwiazda, więc mogę czuć się nieco pewniej, komentując jej wygląd . Jedna rzecz, którą mogę stwierdzić z pewnością, a nawet nie z pewnością, to jej biust wydaje się większy . To może być kwestia sukienki. Są staniki, które potrafią podnieść biust o wiele wyżej. Moja rada - kogo to obchodzi? Wygląda świetnie! - powiedział dla wp.pl Edyta raczej powinna się ucieszyć. Czy ta opinia zakończy raz na zawsze dyskusję na temat urody Pazury? Zobacz: Zmiany na twarzy Pazury. Upodobniła się do ikony mody Edyta Pazura w nietrafionej fryzurze:

Edyta Pazura jako Twiggy
ONS
Newsy
Zmiany na twarzy Edyty Pazury. Celebrytka upodobniła się do ikony mody
Edyta Pazura ma nowy pomysł na swój wizerunek

Koniec roku nie był dla Edyty Pazury łaskawy. Najpierw tabloidy pokazały zdjęcia z rodzinnych wakacji z mężem, których publikacja skończyła się skandalem, a później za sprawą nietrafionego "makijażu" trafiła na języki wszystkich . Niektórzy stwierdzili, że żona Cezarego przesadziła z poprawianiem twarzy w salonie medycyny estetycznej. Ta jednak szybko rozwiała wątpliwości i wytłumaczyła skąd mogły pojawić się takie przypuszczenia. Zobacz: Oświadczenie Pazury ws. operacji plastycznych Warto jednak dodać, że pomimo dużej fali krytyki jaka spadła na Edytę, nie zabrakło też słów pokrzepienia. Pozytywnie na temat wizerunku Pazury wypowiedzieli się Kuba Wojewódzki ( czytaj ), Dorota Wróblewska i Joanna Horodyńska . Dla celebrytki tyle słów uznania to chyba wciąż za mało, dlatego dalej "szuka siebie". Wczoraj na Instagramie jednej z najpopularniejszych polskich makijażystek gwiazd pojawiło się zdjęcie Edyty wystylizowanej na... Twiggy . Ikona mody, która zainspirowała producentów do stworzenia legendarnych lalek Barbie, tym razem zyskała sympatię samej Pazury. Czy efekt jest piorunujący? Porównajcie, oceńcie kopię i oryginał: Twiggy: Edyta Pazura bez Photoshopa:

Edyta Pazura o mężu
EastNews
Newsy
Edyta Pazura krytykuje plakat filmu z Cezarym Pazurą: "TRAGEDIA"! Jest aż tak źle? Zobacz!
Edyta Pazura krytykuje plakat filmu z Cezarym Pazurą: "TRAGEDIA"! Jest aż tak źle? Zobacz!

  Edyta Pazura skomentowała wygląd swojego męża na plakacie filmu  Diablo. Wyścig o wszystko. Niedawno w sieci pojawiły się plakaty, promujące film, a na jednym z nich zobaczymy Cezarego Pazurę , który nie do końca jest do siebie podobny. Ten fakt oburzył żonę aktora i postanowiła to skomentować na Instagramie. Zobaczcie, co napisała!    Zobacz:   Edyta Pazura pokazała, ile waży. Cezary na to: "Już jest SUPER! Dalej nie zrzucaj!"   Dlaczego Edyta Pazura tak ostro skrytykowała plakat z wizerunkiem męża?   Żona Cezarego Pazury nie kryła swojego oburzenia, kiedy zobaczyła plakat do filmu  Diablo. Wyścig o wszystko. Okazuje się, że aktor nie przypomina siebie na zdjęciu, a jego twarz została wygładzona i przerobiona w Photoshopie. Edyta Pazura porównała to zdjęcie do nieudanej operacji plastycznej i otwarcie napisała, że graficy przesadzili...   Cóż mam napisać... TRAGEDIA...Dwa zdjęcia i tak różne oblicza. Mimo, iż dałam produkcji znać, że chyba przesadzono z ilością Photoshopa, to dostałam w odpowiedzi, że tylko wygładzono skórę...😂😂😂 Mój Mąż wygląda jak po kilku nieudanych operacjach plastycznych 🤣😂 a ja zastanawiam się po co zatrudniać dojrzałych aktorów, skoro się ich potem prasuje i robi z nich karykatury 🤪 - napisała Edyta Pazura.    Edyta Pazura jest jedną z celebrytek, które ostrożnie podchodzą do ingerowania w swoją urodę. J ednak jak sama dodaje, już usłyszała, że powinna pozbyć się zmarszczek. Dodajmy, że mama trójki dzieci 30 grudnia świętowała swoje 30. urodziny:   Ostatnio usłyszałam, że mogłabym sobie w końcu coś zrobić z tymi zmarszczkami wokół oczu... no tak... To już wolę swoje zmarchy. 🤔 Przykre to strasznie, że pozbywamy się u mężczyzn tego, co tak naprawdę mężczyznami ich czyni. Każda zmarszczka opowiada historie naszego...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner