Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Edyta Pazura NIE CHCE rodzić w Warszawie

Wiemy gdzie na świat przyjdzie jej dziecko

Edyta i Cezary Pazurowie już za miesiąc zostaną po raz drugi rodzicami. Po tym jak celebrytka zachwyciła swoim błogosławionym stanem na festiwalu Top Trendy, media ponownie zaczęły interesować się jej ciążą. Dla Edyty to jednak bardzo osobisty temat i nie chętnie komentuje go na łamach kolorowych magazynów. "Show" ustaliło jednak, że para chce, aby ich pierwszy syn nie przyszedł na świat w Warszawie. W końcu czasie planowanego porodu miasto będzie pękało w szwach od obecnych na czas Euro 2012 turystów z całej Europy.

Pazurowie już wkrótce wyprowadzą się do swojego domu na Warmii. Tam na świat przyjdzie mały Antoni. Dobra decyzja?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Pazura urodziła!
Newsy
Edyta Pazura URODZIŁA!
Poród kosztował 16 tysięcy złotych!

Edyta i Cezary Pazurowie po raz drugi zostali rodzicami. Dzisiaj w nocy na świat przyszedł pierwszy syn pary, Antoni . Informację tę podała nam menadżerka Pazurów, Joanna Getka-Kaczor. W oficjalnym oświadczeniu czytamy: - W związku z ogromnym zainteresowaniem mediów narodzinami synka Państwa Pazurów pragnę z radością potwierdzić, iż Antoni jest już na świecie ! "Twoje Imperium" podało, że poród odbył się w jednej z najdroższych klinik dzień przed wyznaczonym terminem. Poród "dla VIP-ów" kosztował podobno aż 16 tys. zł. Zobacz: Pazura nie chce rodzić w stolicy W oświadczeniu czytamy także, że cały poród przebiegł bez komplikacji i Edyta czuje się dobrze. - Edyta i maluch czują się bardzo dobrze. Przez cały czas towarzyszy im Cezary . W tej chwili szczęśliwa r odzina odpoczywa w domowym zaciszu i przyjmuje napływające gratulacje . Państwo Pazurowie cieszą się ogromnie, że Antoni szczęśliwie przyszedł na świat i na pewno są w tej chwili jedną z najszczęśliwszych rodzin na świecie! AfterParty.pl gratuluje! :-) A tak Edyta Pazura prezentowała się ostatni raz przed porodem :

ONS
Newsy
Pazurowie wybrali już imię dla dziecka
Obydwoje czekają na chłopca

To już pewne, Edyta Pazura jest w ciąży! Zaledwie wczoraj poinformowaliśmy was o błogosławionym stanie żony Cezarego Pazury , a dziś dowiadujemy się, że szczęśliwy aktor wybrał już nawet imię dla potomka. Pazura wyjawił je w rozmowie z "Super Expressem": - Ja czekam na Antoniego. Jeżeli będzie to syn, to na pewno będzie Antoni. Ja się urodziłem 13 czerwca, w Antoniego, mój dziadek był Antoni. Antoni jest moim ulubionym imieniem. Żałuje, że sam nie mam Antoni chociaż na drugie imię… To jest taki mój dobry patron . Edyta i Cezary Pazurowie są już rodzicami córeczki, Amelii. Drugie dziecko pary najprawdopodobniej przyjdzie na świat w lipcu przyszłego roku.Trzymamy więc kciuki, żeby urodził się zdrowy, śliczny chłopiec! kb

akpa20110806_popielewicz_slub_jw_9153.jpg
AKPA
Newsy
Pazurowie chcą powiększyć rodzinę
Ale dopiero za jakiś czas

Cezary i Edyta Pazurowie są rodzicami dwuletniej Amelki. To ich oczko w głowie. Malucha pokochali na tyle, że zamarzyła im się kolejna pociecha! - Pragnę podkreślić, iż państwo Pazurowie marzą o tym, by ich rodzina się powiększyła. Jednak w chwili obecnej Edyta jest skupiona na studiach i pisaniu pracy magisterskiej, a Cezary Pazura poświęca się pracy nad filmem "Sztos 2" - powiedziała "Super Expressowi" menadżerka aktora. Trzymamy kciuki! (ac)

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner