Edyta Pazura jako Twiggy
ONS

Koniec roku nie był dla Edyty Pazury łaskawy. Najpierw tabloidy pokazały zdjęcia z rodzinnych wakacji z mężem, których publikacja skończyła się skandalem, a później za sprawą nietrafionego "makijażu" trafiła na języki wszystkich. Niektórzy stwierdzili, że żona Cezarego przesadziła z poprawianiem twarzy w salonie medycyny estetycznej. Ta jednak szybko rozwiała wątpliwości i wytłumaczyła skąd mogły pojawić się takie przypuszczenia. Zobacz: Oświadczenie Pazury ws. operacji plastycznych

Warto jednak dodać, że pomimo dużej fali krytyki jaka spadła na Edytę, nie zabrakło też słów pokrzepienia. Pozytywnie na temat wizerunku Pazury wypowiedzieli się Kuba Wojewódzki (czytaj), Dorota Wróblewska i Joanna Horodyńska. Dla celebrytki tyle słów uznania to chyba wciąż za mało, dlatego dalej "szuka siebie".

Wczoraj na Instagramie jednej z najpopularniejszych polskich makijażystek gwiazd pojawiło się zdjęcie Edyty wystylizowanej na... Twiggy. Ikona mody, która zainspirowała producentów do stworzenia legendarnych lalek Barbie, tym razem zyskała sympatię samej Pazury. Czy efekt jest piorunujący? Porównajcie, oceńcie kopię i oryginał:

Twiggy:


Edyta Pazura bez Photoshopa:

Więcej na temat Edyta Pazura Twiggy Lesley Lawson