ONS

Edyta Herbuś została matką chrzestną. Zamieściła urocze zdjęcia

ONS

Choć Edyta Herbuś plany związane z macierzyństwem, póki co, odsuwa na dalszy plan, stawiając na karierę, okazuje się, że bardzo lubi dzieci. W ostatnim wydaniu "Flesza", przyznała, że na dziecko jeszcze przyjdzie czas. Pisaliśmy o tym tutaj: Udany debiut tearalny Herbuś. Teraz planuje dziecko?

W miniony weekend tancerka i aktorka została matką chrzestną. Na swoim profilu na Facebooku celebrytka pochwaliła się zdjęciami z prywatnej uroczystości rodzinnej, która odbyła się w Górach Świętokrzystkich. Widzimy na nich Edytę, trzymającą w ramionach uroczą dziewczynkę.

Nasza Zuzia, Największe szczescie... Boskie światełko .. Na chwilę przed Chrzcinami z zakochaną do szaleństwa ciocią:) - tak zachwycała się swoją chrześnicą.

Trzeba przyznać, że dziecko idealnie jej pasuje! Lecz to nie wszystko, co zdradziła Edyta Herbuś. Zamieściła również swoje zdjęcie z przyjaciółką z dzieciństwa. Tak pod nim napisała:


Weekend w Kielcach był wyjątkowy... Pełen wzruszeń i pięknych spotkań:) Na przykład po wielu latach rozłąki- spotkanie z najlepszą kumpelką z dzieciństwa Kasią, z którą dzieliłyśmy szkolną ławkę .. Ta przyjaźń wciąż jest żywa. To była niesamowita niespodzianka! Macie też takie doświadczenia?

Też uważacie, że Edycie do twarzy z dzieckiem na rękach?

Zobacz na Polki.pl: Sprawdź gdzie kupisz ubrania i dodatki w stylu Edyty Herbuś

 

 

 

Więcej na temat Edyta Herbuś
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26