Ulubione kosmetyki Edyty Herbuś
Uroda (11/2013)

Edyta Herbuś jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Gdy pojawia się na czerwonym dywanie zawsze wygląda zjawiskowo w perfekcyjnie dobranej stylizacji, modnej fryzurze i makijażu zgodnym z trendami. Tancerka pojawiła się ostatnio na okładce magazynu "Uroda" na której ubrana w białą koszule wygląda świeżo i promiennie.

W wywiadzie, który znalazł się w środku, Edyta zdradziła z jakimi kosmetykami się nie rozstaje:

- Odkąd zostałam jurorką konkursu "Najlepsze dla Urody", kosmetyków kupuję zdecydowanie mniej i tylko te sprawdzone. Przetestowałam mnóstwo produktów, dzięki czemu doskonale wiem, które są najlepsze. Szczególnie polubiłam perfumy J'adore Dior, podkład Perfection Lumiere Chanel, tusz Telescopic L'Oreal Paris, serum Advanced Night Repair Estee Lauder, wszystkie z nich używam codziennie. Świetne są też podkłady i opalizujące pudry M.A.C oraz szminki Avon we wszystkich kolorach. Moje ostatnie odkrycie to naturalny kolagen odmładzający, który nakładam na skórę twarz i dekoltu oraz odżywczy olejek arganowy - stosuję go na całe ciało i włosy - wyznała tancerka.


Podliczyliśmy, że Edyta ulubione kosmetyki, wydaje łącznie 1200 złotych. Jak widać piękno sporo kosztuje.Śliczna Herbuś w Wenecji na wielkiej światowej wystawie:

Więcej na temat Uroda Edyta Herbuś