Edyta Herbuś w pierwszym odcinku Magla Towarzyskiego
ONS

Korwin do Herbuś: Były dwie imprezy dziennie. Edyta odgryzła się

Edyta Herbuś w pierwszym odcinku Magla Towarzyskiego
ONS

Czas na rozpoczęcie jesiennej ramówki. Godzinę temu w TVN Style wyemitowano pierwszy odcinek "Magla towarzyskiego". Program przeszedł ogromną metamorfozę, a to ze względu na zmiany w liczbie prowadzących. W nowym sezonie zobaczymy tylko Karolinę Korwin Piotrowską, której towarzyszyć będą zaproszeni goście. W premierowym odcinku byli to Michał Zaczyński (bloger i v-ce naczelny "Grazii"), Claudia Adaszewska oraz Edyta Herbuś.

O spotkaniu dziennikarki z tancerką mówiło się co najmniej od tygodnia. Przez ostatnie lata relacje pomiędzy Karoliną a Edytą były raczej chłodne. Zmiany pojawiły się, kiedy Herbuś zwolniła Małgorzatę Herde (zobacz: "Już wie, czego nie mówić"). Wówczas Korwin Piotrowska wykazała się dużą empatią i wsparciem dla gwiazdy. Ostatecznie zaprosiła ją do swojego programu. Edyta nad propozycją zastanawiała się kilkanaście dni.

Zobacz: U Herbuś spore zmiany po zwolnieniu Herde. Przerwała milczenie po pół roku

W rozmowie Karolina nie mogła nie wytknąć Herbuś, że swego czasu była królową imprez. Na ściankach spędzała więcej czasu niż w domu. Edyta wiedziała jak odpowiedzieć na zarzuty. Poniżej fragment rozmowy.

Korwin Piotrowska: Miałaś taki moment, że po dwie imprezy dziennie nawet były. Ja miałam wrażenie, że ty budzisz się rano, dzwonisz po stylistę, po fryzjera, po makijażystę, oni cię przebierają, jeżdżą za tobą, przebierasz się w kiblu, masz pięć imprez i w ogóle... matko boska, jaka w tym ciężka praca!

Herbuś: Myślę sobie, że jest w tym hipokryzja. Że media kolorowe, które żyją z nas, zarabiają na nas kasę nagle zajmują się podliczaniem i dziwią się, że  w przestrzeni medialnej, gdzie odbywa się wydarzenia, na którym pojawiają się media, pojawiają się również osoby, które w tych mediach pracują. Ja naprawdę nie widzę w tym niczego złego. Problem pojawia się kiedy gubi się w tym proporcje, kiedy nic poza tym pozowaniem się nie dzieje, a ja cały czas tańczyłam, robiłam spektakl za spektaklem, tańczyłam w trzech operach jednocześnie.

Korwin Piotrowska: Ja o tym nie wiedziałam.

Herbuś: Ja dzisiaj wyciągam wnioski z tego. Cały czas pracuję na to, żeby iść dalej i dalej. Ja czasami nie mam wpływu na ostateczny kształt wywiadu.Nie zabrakło też dyskusji na temat "próżności" polskich celebrytek, w odniesieniu do samej Edyty:

Korwin Piotrowska: Mamy dziewczynę, która według takiej pani Ziuty, jest zwykłym człowiekiem. Kupuje sobie kolorowy magazyn i myśli "Edyta Herbuś ma wszystko. Ma fajne sukienki, w których dobrze wygląda, ma ładnego chłopaka, fajnego psa, jeździ na zagraniczne wakacje". Na cholerę teraz jej taka zmiana o 180 stopni?

Herbuś: Po pierwsze dlaczego postrzegasz kobiety tak przedmiotowo? Dlaczego wyznacznikiem szczęścia kobiecego jest twoim zdaniem, że ktoś ma ładne sukienki?

Korwin Piotrowska: Ja czytam media polskie, które tak pozycjonują kobiety.

Herbuś: Ale nie szukaj treści w mediach kolorowych. Bo media kolorowe robią se z nas jaja i próbują wmówić, że to ile razy w tygodniu się gdzieś pojawisz ma świadczyć o tym, jakim jesteś człowiekiem.

Korwin Piotrowska: Ja nie byłam na żadnej okładce "Vivy!" Herbusiowa...

Herbuś: Widocznie mi zazdrościsz Piotrowska...

Korwin Piotrowska: Jestem za brzydka.


Pierwszym gościem Karolina Korwin Piotrowska wysoko zawiesiła sobie poprzeczkę w nowym sezonie "Magla towarzyskiego". Kto będzie następny? Jedno jest pewne, na razie nie ma mowy o tym, żeby na fotelu naprzeciw usiadła Dorota Rabczewska. Przypomnijmy: Korwin pilnuje policja! Wszystko przez Dodę

Oglądaliście pierwszy odcinek flagowego programu TVN Style?Edyta Herbuś na wakacjach, podczas których rozważała wizytę w programie Karoliny Korwin Piotrowskiej:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04