Ola Kwaśniewska zwolniła menadżerkę
ONS

W niedzielę wieczorem Edyta Herbuś w specjalnym oświadczeniu nadesłanym do naszej redakcji poinformowała, że kończy współpracę z dotychczasową menadżerką, Małgorzatą Herde. Była to decyzja o tyle zaskakująca, że panie od wielu lat oprócz kontaktów czysto zawodowych, prywatnie bardzo się przyjaźniły. Przypomnijmy: Edyta Herbuś zwolniła  wieloletnią menadżerkę

W kuluarach zaczęły krążyć informacje, że Herbuś nie jest jedyną gwiazdą, która zakończyła współpracę z Herde. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, z usług menadżerki zrezygnowały też Ola Kwaśniewska i Dorota i Nicole Soszyńskie. Żadna z nich nie chciała jednak komentować tych informacji. W sprawach zawodowych proszą jednak o bezpośredni kontakt z nimi, bez udziału pośredników czy dotychczasowej menadżerki. Nasze źródło informuje, że podobnie sytuacja wygląda w przypadku Pauliny Krupińskiej i Kamili Szczawińskiej, które nie udzielają komentarzy w tej sprawie.

Małgorzata Herde pozostaje dyrektor generalną biura Miss Polonia. Pod znakiem zapytania stoi dalsza współpraca z Karoliną Malinowską, która od dwóch dni nie odpowiada na telefony dziennikarzy.

Z pewnością jest to sytuacja bez precedensu - co najmniej cztery gwiazdy w tym samym czasie rozwiązują umowę z tą samą menadżerką, a w kolejce czekają następne. Zbieg okoliczności czy miały swoje powody? W show-biznesie pojawiły się informacje jakoby chodziło o brak porozumienia w kwestiach finansowych.

AKTUALIZACJA: Karolina Malinowska również zrezygnowała ze współpracy z Małgorzatą Herde. Treść oświadczenia i szczegóły rozstania tutaj.Edyta Herbuś i Aleksandra Kwaśniewska na gali Najlepsze dla Urody 2014: