ONS

Zmiany, zmiany zmiany! Edyta Górniak zdradza, co nowego będzie w „The Voice of Poland”

ONS

Już jesienią pojawi się nowa edycja programu "The Voice of Poland"! Będzie się ona jednak nieco różnić od poprzedniej. W nowym składzie jurorskim nie zobaczymy już Justyny Steczkowskiej, która podjęła decyzję o odejściu z show. Szykują się także inne zmiany. Edyta Górniak zdradziła co nieco:


W tej edycji nie zobaczymy uczestnika, jeśli żaden z trenerów się nie odwróci. Z drugiej strony, udało mi się kilka razy zmotywować kogoś do dalszej pracy i dać taką minisugestię, krótkie lekcje przed kamerami. I jak się okazywało, bardzo szybko przynosiło to efekty,  tutaj jak nam zostało to odebrane, to trochę szkoda. Z drugiej strony, chyba na tym pierwszy etapie, najtrudniejsza rola, czyli powiedzenia "nie" została zdjęta z naszych ramion. Natomiast przyjdzie pora na trudne decyzje...
 

Edyta powiedziała również, co najbardziej lubi w programie oraz jakiego głosu będzie poszukiwać w tej edycji:


Bardzo lubię pokazywać wyłowionym talentom, że potrafią więcej niż myślą i, że znaczą o wiele więcej niż myślą i mają o wiele większą wartość niż im ktoś kiedykolwiek powiedział, że mają.  Cudowne jest wtedy obserwować jak ktoś rozkwita i takie sytuacje nam się zdarzyły (…) Miałam super koloryt. Właściwie brakowało mi tylko głosu rockowego i myślę, że w tej edycji złowię jakąś taką duszę szaloną, taką nieokiełznaną.
 

Będziecie oglądać nową edycję show? Nam udało się zdobyć zdjęcia z planu pogramu. Edyta Górniak występuje na nich w roli elfa!

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43