Edyta Górniak krytykuje Dariusza Krupę
ONS

Edyta Górniak w "DDTVN": Krupa ukrywał przed naszym synem, że...

Edyta Górniak krytykuje Dariusza Krupę
ONS

W ostatnich tygodniach znowu coraz więcej mówiło się o prywatnym życiu Edyty Górniak. Na początku spekulowano o rozstaniu wokalistki z partnerem, potem zaś powrócił temat jej syna Allana, który od stycznia mieszka już z nią na stałe. Wcześniej Górniak dzieliła opiekę nad dzieckiem z byłym mężem, Dariuszem Krupą. Chłopiec podobno bardzo przeżył to, że jego ojciec ma nową narzeczoną i córkę. Przypomnijmy: Syn Górniak zamieszkał z nią nie bez powodu. Jest komentarz gwiazdy

W dzisiejszym "Dzień Dobry TVN", Agnieszka Jastrzębska korzystając z okazji, zapytała Edytę Górniak o sytuację rodziną i doniesienia o tym, że Allan zamieszkał z nią na stałe, bo nie chciał już przebywać w domu ojca. Diwa upatruje powodu w zachowaniu swojego byłego partnera, który nie przygotował syna na to, że w jego życiu jest teraz nowa rodzina. Decyzja dotycząca przeprowadzki, była natomiast tylko i wyłącznie decyzją Allana, który według relacji Edyty, ma złamane serce.

 

Jest to dosyć duża rewolucja dlatego, że ja przez pięć lat miałam zupełnie inny system życia, inny rytm życia i przez jakiś czas walczyłam o to, żeby Allan miał jeden adres zamieszkania, ale widywał się dowolnie z drugim rodzicem, kiedy tylko zechce. Mimo, że sądownie zostało to ustalone, że naprzemiennie opiekujemy się Allanem z jego tatem po dwa tygodnie to i tak czasami to zmienialiśmy, czasem to były trzy tygodnie, czasem Allan jeden miesiąc u taty na wakacjach, drugi u mnie, więc jednak regulowaliśmy to sobie czasem. Nie były to łatwe regulacje rzecz jasna, ale jakoś nam się udawało. Allan podjął taką decyzję z początkiem roku i dla mojego syna to jest trudny czas bardzo, ja się oczywiście cieszę natomiast obserwuje jego i on ma dosyć trudny czas dlatego, że ma po prostu trochę złamane serce. Tata jego ukrywał przez dwa lata, że ma drugie dziecko. On się dowiedział z dnia na dzień, ja mu nie mówiłam o tym, mimo, że wiedziałam dlatego, że nie uważałam, że jestem upoważniona do tego, żeby wtajemniczać Allana w życie osobiste taty i uznałam, że to jest decyzja taty jak chce to zrobić i kiedy. Chyba nie do końca przygotował Allana psychicznie, natomiast Allanek ma teraz dosyć trudny czas, ale radzimy sobie. - powiedziała

 

Przy okazji wokalistka zdradziła, jak zamierzają z synem spędzić okres świąt. Ponieważ chłopiec nie widział się z Krupą przez kilka miesięcy, zdecydowała, że chce, by zmieniło się to właśnie w Wielkanoc, ponieważ kontakty dziecka z ojcem są bardzo ważne.
 

Będę zabiegała o to, żeby święta spędzili razem i żeby jakoś tam trzymali fajną relację, bo dziecko potrzebuje autorytetu w postaci ojca, więc mam nadzieję, że będą się widzieć. - dodała.

 

Na szczęście chłopiec ma również świetne kontakty z partnerem swojej mamy. Para urządziła mu niedawno wspaniałe przyjęcie urodzinowe. 

Zobacz: Edyta Górniak wkręcona przez fanów. Jej reakcja była bezcenna
 

Rodzina Dariusza Krupy:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43