Edyta Górniak w okularach przeciwsłonecznych i dżinsowej koszuli

Edyta Górniak znalazła miłość w USA? "Był dla mnie wielkim wsparciem"

Edyta Górniak w okularach przeciwsłonecznych i dżinsowej koszuli

Edyta Górniak przyjechała do Polski! Gwiazda, która od ponad pół roku mieszka w Los Angeles, przyjechała na kilka dni do Polski, żeby zagrać dwa koncerty w Poznaniu. Zanim jednak diwa wyjechała z Warszawy, pojawiła się w studiu "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoim życiu w USA.

 

Edyta Górniak opowiedziała o życiu w USA i relacji z Davidem Fosterem

Gwiazda zdradziła, że nie było jej łatwo przeprowadzić się do Los Angeles, znaleźć tam szkołę dla Allana, ale udało jej się i teraz są tam bardzo szczęśliwi, a co najważniejsze - Allan jest tam anonimową osobą i jest mu tam łatwiej żyć niż w Polsce, gdzie śledzą go paparazzi, a do tego w mediach dużo pisze się o jego ojcu Dariuszu K., który został skazany za nieumyślne spowodowanie śmierci.  Jak z przeprowadzką do Kalifornii poradził sobie Allan?

On lepiej odnajduje się tam niż ja. Jest bardzo komunikatywny i otwarty, ja trzymam się bardziej z boku - powiedziała Edyta Górniak.

Zobacz: Górniak o wyjściu Dariusza K. z aresztu "Straszne! Myślałam o Allanie, że będę dźwigać z nim wstyd!"

 

Fani Edyty Górniak nie są zadowoleni, że gwiazda tak rzadko bywa teraz w Polsce, a do tego w listopadzie odwołała ważny koncert w Warszawie, który miał być podsumowaniem jej trasy koncertowej po Polsce. Diwa obiecała, że koncert się odbędzie i obecnie pracuje nad tym, żeby był on zarejestrowany przez kamery. Dodatkowo Edyta zdradziła, że musiała wtedy odwołać koncert, bo Allan był w szpitalu i ona bardzo to przeżywała. Z pomocą przyszedł jej wtedy David Foster, który wspierał ją podczas pobytu Allana w szpitalu i jego operacji. Plotkowano, że parę łączy nie tylko praca, ale też miłość. Co o Davidzie Fosterze powiedziała Edyta Górniak? 

Prawie osiwiałam, gdy Allan trafił do szpitala. David okazał się wtedy wielkim wsparciem. Jesteśmy w bardzo dobrych relacjach przyjacielskich. Współpracujemy też, mija już rok od naszego poznania - powiedziała Edyta Górniak. 

W temacie Davida Fostera Edyta Górniak była bardzo tajemnicza. Myślicie, że decyzja gwiazdy o przeprowadzce do USA miała też związek z Fosterem? 

 

Polecamy: Prywatne życie Edyty Górniak w Los Angeles. Tak gwiazda spędza czas z synem z dala od Polski

 

Edyta Górniak opowiedziała, co ją łączy z Davidem Fosterem

Edyta Górniak i David Foster na randce

Od ponad pół roku Edyta Górniak mieszka w Los Angeles

Edyta Górniak w lokach

Gwiazda twierdzi, że jest w USA bardzo szczęśliwa i nie planuje znów wrócić do Polski na stałe

Edyta Górniak i Allan Krupa na lotnisku

Więcej na temat Edyta Górniak Allan Krupa
Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55