Edyta Górniak wyda DVD koncertowe

Górniak zbije fortunę na występie sylwestrowym

Edyta Górniak wyda DVD koncertowe

Edyta Górniak ten rok zamknie z kolejnym sukcesem na koncie. Jak dowiedziało się "Party", diwa zagra koncert sylwestrowy dla telewizji HBO, za który zgranie 200 tysięcy złotych. Nie będzie to jednak występ emitowany na żywo przez stację telewizyjną, a odtwarzany ostatniego dnia roku.

Całe show zostanie zarejestrowane i wydane na DVD, co jest pewnego rodzaju ukłonem Edyty w stronę publiczności. Przypomnijmy, że Górniak świętuje w tym roku 20-lecie pracy artystycznej (zobacz jej metamorfozy). "Party" twierdzi, że sylwestrowy repertuar będzie zaskoczeniem dla wielbicieli Edyty.

- Występy Edyty zawsze przyciągają ogromną widownię. Poza tym Górniak zagra pełny koncert. Beata Kozidrak czy Maryla Rodowicz dostają podobne stawki za zaśpiewanie w sylwestra tylko kilku piosenek - mówi "Party" osoba z HBO.

Podobno gwiazda została także propozycję występu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w telewizji Polsat, ale odrzuciła ją. Oficjalnym powodem takiej decyzji jest chęć spędzenia nocy z bliskimi za granicą.

Dobrze, że Edyta zrezygnowała z sylwestra na Placu Konstytucji w Warszawie? Nam jakoś ciężko wyobrazić sobie jej pełen emocji występ pomiędzy... no właśnie, przypomnijmy sobie kto tam wystąpi... Zobacz: Weekend, Mirami i Honey na sylwestrze Polsatu

Zobacz jak Edyta odpoczywała na afrykańskim Zanzibarze:

Więcej na temat Edyta Górniak Sylwester
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53