Edyta Górniak z synem Allanem w białej koszulce i Edyta Górniak na scenie w kapeluszu
Instagram/East News
Newsy

TYLKO U NAS! Edyta Górniak wróciła ze szpitala do domu. Wiemy, kto się nią opiekuje

TYLKO U NAS! Edyta Górniak wróciła ze szpitala do domu. Wiemy, kto się nią opiekuje

Edyta Górniak w końcu wyszła ze szpitala. Okazało się, że w sumie wokalistka spędziła siedem dni w szpitalu. Dwa dni w Nowym Jorku, kiedy zachorowała na grypę i prawie pięć dni w Polsce, kiedy okazało się, że Górniak zareagowała alergicznie na podany antybiotyk. Lekarze nie chcieli za szybko wypuszczać Górniak do domu, ale Edyta chciała już wrócić do syna, który bardzo na nią czekał.

 

Z naszych wiadomości wynika, że Edyta Górniak jest jeszcze mocno osłabiona, ale już powoli wraca do zdrowia.  Ma też dobrą opiekę :)

Skąd Izabela Janachowska zna Edytę Górniak? Diwa zaśpiewała na jej urodzinach

Kto opiekuje się Edytą Górniak po wyjściu ze szpitala?

W domu Edytą troskliwie opiekuje się jej syn Allan. Bardzo stęsknił się za mamą i bał się, że to może być coś bardzo poważnego skoro mama trafiła na tyle dni o szpitala. Na szczęście wszystko wraca do normy. Ale Edyta oczywiście musi zostać w Warszawie i dużo odpoczywać. Lekarze w razie czego są na każde zawołanie - zdradza nam znajoma Górniak.

Edyta i Allan są ze sobą bardzo związani, dlatego nie mogło być inaczej, by to kto inny doglądał gwiazdę. Taki syn to skarb!

 

Edyta Górniak z Allanem na próbie koncertu "Europa to My":

Edyta Górniak z synem przed koncertem

Edyta Górniak wita synka Allana po powrocie z obozu:

Edyta Górniak w wysokich szpilkach

11-letni Allan w pierwszym dniu szkoły 2015:

 

 

#edytagorniak #my #baby_boy #on #the #way #to #first #day #of #school #yeyh ☀️☀️☀️

A photo posted by Edyta Gorniak (@edytagorniak) on

 

Edyta Górniak w granatowym T-shircie
Newsy
Edyta Górniak wróciła ze szpitala do domu. Wiemy, kto się nią opiekuje

Edyta Górniak w końcu wyszła ze szpitala . Okazało się, że w sumie wokalistka spędziła siedem dni w szpitalu . Dwa dni w Nowym Jorku, kiedy zachorowała na grypę i prawie pięć dni w Polsce, kiedy okazało się, że Górniak zareagowała alergicznie na podany antybiotyk . Lekarze nie chcieli za szybko wypuszczać Górniak do domu, ale Edyta chciała już wrócić do syna, który bardzo na nią czekał. Z naszych wiadomości wynika, że Edyta Górniak jest jeszcze mocno osłabiona, ale już powoli wraca do zdrowia.  Ma też dobrą opiekę :) Kto opiekuje się Edytą Górniak po wyjściu ze szpitala? W domu Edytą troskliwie opiekuje się jej syn Allan . Bardzo stęsknił się za mamą i bał się, że to może być coś bardzo poważnego skoro mama trafiła na tyle dni o szpitala. Na szczęście wszystko wraca do normy. Ale Edyta oczywiście musi zostać w Warszawie i dużo odpoczywać. Lekarze w razie czego są na każde zawołanie - zdradza nam znajoma Górniak Edyta i Allan są ze sobą bardzo związani, dlatego nie mogło być inaczej, by to kto inny doglądał gwiazdę. Taki syn to skarb!        

Edyta Górniak w granatowym T-shircie
Newsy
TYLKO U NAS: Edyta Górniak znów na scenie! Kto pomógł jej wrócić do zdrowia? To zasługa pewnego mężczyzny...
TYLKO U NAS: Edyta Górniak znów na scenie! Kto pomógł jej wrócić do zdrowia? To zasługa pewnego mężczyzny...

Edyta Górniak wraca do pracy po chorobie!   Jak udało się nam dowiedzieć, gwiazda już dziś pojawi się na próbach przed koncertem, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Piosenkarka ostatnie dni spędziła w domu, gdzie po powrocie ze szpitala opiekował się nią syn. Allan mocno przeżył chorobę mamy, dlatego przez cały weekend był u jej boku. Okazuje się, że chłopiec przygotował nawet jej ulubione danie- naleśniki . Przypominamy, że Edyta Górniak miała ostatnio problemy ze zdrowiem . Gwiazda podczas podróży do Nowego Jorku trafiła do szpitala z powodu grypy. Podano jej antybiotyk, na który gwiazda bardzo źle zareagowała. Piosenkarka wróciła do Polski, gdzie znowu znalazła się pod opieką lekarzy. Po pięciu dniach Edyta Górniak, pomimo obaw lekarzy, wróciła do domu. -W domu Edytą troskliwie opiekuje się jej syn Allan. Bardzo stęsknił się za mamą i bał się, że to może być coś bardzo poważnego skoro mama trafiła na tyle dni o szpitala. Na szczęście wszystko wraca do normy. Ale Edyta oczywiście musi zostać w Warszawie i dużo odpoczywać. Lekarze w razie czego są na każde zawołanie - zdradza znajomy Edyty. Teraz Edyta skupia się na koncercie, który odbędzie się 26 września w Płocku. Na scenie towarzyszyć jej będą: Monika Kuszyńska i Glaca. Zobacz również: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia! Wydała oświadczenie! Edyta Górniak rozpoczyna próby przed koncertem w Płocku Edyta Górniak z synem Edyta Górniak

Edyta Górniak wraca do pracy po chorobie
Newsy
TYLKO U NAS: Edyta Górniak znów na scenie! Kto pomógł jej wrócić do zdrowia? Pewien mężczyzna!
Spędziła 7 dni w szpitalu.

Edyta Górniak wraca do pracy po chorobie!   Jak udało się nam dowiedzieć, gwiazda już dziś pojawi się na próbach przed koncertem, który odbędzie się w najbliższą sobotę. Piosenkarka ostatnie dni spędziła w domu, gdzie po powrocie ze szpitala opiekował się nią syn. Allan mocno przeżył chorobę mamy, dlatego przez cały weekend był u jej boku. Okazuje się, że chłopiec przygotował nawet jej ulubione danie- naleśniki . Przypominamy, że Edyta Górniak miała ostatnio problemy ze zdrowiem . Gwiazda podczas podróży do Nowego Jorku trafiła do szpitala z powodu grypy. Podano jej antybiotyk, na który gwiazda bardzo źle zareagowała. Piosenkarka wróciła do Polski, gdzie znowu znalazła się pod opieką lekarzy. Po pięciu dniach Edyta Górniak, pomimo obaw lekarzy, wróciła do domu. - W domu Edytą troskliwie opiekuje się jej syn Allan. Bardzo stęsknił się za mamą i bał się, że to może być coś bardzo poważnego skoro mama trafiła na tyle dni o szpitala. Na szczęście wszystko wraca do normy. Ale Edyta oczywiście musi zostać w Warszawie i dużo odpoczywać. Lekarze w razie czego są na każde zawołanie - zdradza znajomy Edyty. Teraz Edyta skupia się na koncercie, który odbędzie się 26 września w Płocku. Na scenie towarzyszyć jej będą: Monika Kuszyńska i Glaca. Zobacz również: Edyta Górniak przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia! Wydała oświadczenie! Edyta Górniak rozpoczyna próby przed koncertem w Płocku

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner