Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Edyta Górniak wzięła syna na plan The Voice
ONS
Newsy

Dzisiaj ważny występ Górniak w The Voice. Zabrała ze sobą najbliższą osobę

To dla niej ogromne wsparcie

Już za kilka chwil odbędzie się półfinał piątej edycji "The Voice of Poland". Jednym z najbardziej wyczekiwanych punktów programu jest oczywiście występ Edyty Górniak, która zaprezentuje swój nowy singiel. Przypomnijmy: The Voice: Górniak zaśpiewa w półfinale. Nie będzie jedyną gwiazdą wieczoru

Dla diwy będzie to bardzo ważny występ. Nic dziwnego, że artystka potrzebuje w takich chwilach dużo wsparcia. Na planie show nie mogło więc zabraknąć ukochanego synka Górniak, Allana, który często odwiedza mamę podczas pracy. Na Instagramie artystki pojawiło się zdjęcia, na którym chłopiec rozsiada się na fotelu wokalistkami. Z takim dopingiem Edyta z pewnością porwie dziś publiczność, a "Glow (On)" może stać się prawdziwym hitem.

Czekacie na The Voice of Poland?

Zobacz: To dopiero będzie pojedynek! Górniak i Doda zawalczą o widzów w SylwestraEdyta Górniak w The Voice of Poland:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak w swetrze w kolorowe printy, niebieskim swetrze, szarych kozakach, fioletowym kapeluszu, niebieską torbą z frędzlami
Newsy
TYLKO U NAS: Wiemy, co Edyta Górniak będzie robić w swoje 43. urodziny! To już w sobotę

W sobotę  14 listopada Edyta Górniak będzie obchodziła swoje 43. urodziny! Ze względu na pracę nie będzie miała zbyt wiele czasu na świętowanie. Ale w dniu urodzin będzie towarzyszył jej Allan. Urodziny Edyty Górniak. Znamy szczegóły W sobotę kolejny odcinek "The Voice of Poland" i Edyta od rana będzie na planie show, gdzie czekają ją próby z uczestnikami. Po programie, który skończy się późnym wieczorem, spotka się z pewnością z fanami, którzy na pewno będą mieli dla niej wiele prezentów i ciepłych słów. Prosto ze studia, Edyta pojedzie do Lublina, bo już w niedzielę gra tam koncert w ramach swojej trasy Love2Love. Przez cały dzień będzie jej towarzyszył Allan - mówi nam osoba z otoczenia gwiazdy. Allan chce być z mamą w tak ważnym dla niej dniu, dlatego chłopiec pojawi się na planie show TVP i później pojedzie z mamą do Lublina na koncert. Koniec roku to pracowity czas dla diwy , ale gwiazda postanowiła wynagrodzić synowi swoją nieobecność w weekendy spowodowaną koncertami i zrezygnowała z występu w Sylwestra. Edyta zamiast przyjąć honorarium za jeden występ w wysokości 100 tysięcy złotych, woli zabrać syna do Miami!   Zobacz także: TYLKO U NAS! Edyta Górniak w "The Voice of Poland" w biżuterii za 200 tysięcy złotych!   Edyta Górniak przed budynkiem TVP Edyta Górniak z synem Allanem Edyta Górniak i Maria Sadowska w jury "The Voice of Poland"

Wpadka Edyty Górniak w The Voice of Poland
ONS
Newsy
Rażąca wpadka Górniak w The Voice. Steczkowska zwróciła jej uwagę
Zdarza się nawet najlepszym

Trwa półfinał piątej edycji The Voice of Poland . W dzisiejszym odcinku swój nowy singiel zaprezentuje Edyta Górniak , która postanowiła do studia zabrać wyjątkową, najbliższą jej osobę, na której wsparcie zawsze może liczyć. Przypomnijmy: Dzisiaj ważny występ Górniak w The Voice. Zabrała ze sobą najbliższą osobę Dzisiejszy odcinek rozpoczął się od wykonania Żanety Łobudzkiej z grupy Marka Piekarczyka, która wykonała największy hit Agnieszki Chylińskiej - "Kiedy powiem sobie dość". Diwa oceniając wokalistkę zaliczyła małą wpadkę. Edyta pomyliła Chylińską z Edytą Bartosiewicz, na co uwagę zwróciła jej Justyna Steczkowska : Edyta: Uwielbiam wykonanie swojej imienniczki Justyna: Imienniczki? Edyta: No tak, Edyty Bartosiewicz. Justyna: No ale to Agnieszka Chylińska Edyta: No tak, rzeczywiście, przepraszam, pozdrawiam Edytkę. Jak widać, wpadki zdarzają się nawet najlepszym. Zobacz: To dopiero będzie pojedynek! Górniak i Doda zawalczą o widzów w Sylwestra Gwiazdy w The Voice of Poland:

Edyta Górniak w 6. odcinku The Voice of Poland
YouTube
Newsy
Pierwsze bitwy w The Voice: Edyta płakała
Zobaczcie kto tak wzruszył gwiazdę

Edyta Górniak podczas programu The Voice of Poland daje z siebie wszystko. Jest przede wszystkim bardzo merytoryczna, dba o rozwój uczestników, ale pozwala sobie też na emocjonalne reakcje. Przypomnijmy: Górniak przeklina na wizji: Było za***iscie! Dziś transmitowany był szósty odcinek show i po raz pierwszy rozegrano tzw. "bitwy", w których rywalizowały pary wokalistów. Najwięcej emocji wzbudziła bitwa Mai Lasoty i Marty Maksimiuk z drużyny Górniak właśnie. Dziewczyny zaśpiewały utwór "I'll Be There" Michaela Jacksona, czym doprowadziły swoją trenerkę do łez. Edyta długo nie mogła zdecydować, którą wokalistkę wybrać, ale wybór padł ostatecznie na Maję. Oglądaliście dzisiejszy odcinek The Voice of Poland? Czyj występ podobał wam się najbardziej? Zobacz: Górniak dała czadu w The Voice. Tańczyła boso z uczestniczką Edyta Górniak podczas gali Fashion Magazine 2013:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner