Rozstanie Górniak i Schramma
ONS

Ostatnich kilka tygodni upłynęło pod znakiem bardzo intensywnych plotek o domniemanym romansie Edyty Górniak. Tabloidy przypisywały piosenkarce relację z tajemniczym blondynem, którego miała rzekomo poznać podczas prac nad najnowszą płytą. Gwiazda ostro zareagowała na te doniesienia. Przypomnijmy: Plotki o romansie Górniak przybierają na sile. Gwiazda opublikowała ostre oświadczenie

Teraz jednak Edyta opublikowała zaskakujące oświadczenie na swoim Facebooku. Diwa poinformowała właśnie, że zakończyła swój związek z Piotrem Schrammem. Artystka wyjaśnia również, że jej relacja z ukochanym na przestrzeni ostatniego roku ewoluowała w przyjaźń i zastrzega, że komunikat ten ma na celu ukrócenie wszelkich plotek na temat jej życia prywatnego.

Zobacz: Sensacyjne doniesienia tabloidu: Górniak ma nowego faceta. Jest od niej sporo młodszy
 

Pragnę poinformować, iż oficjalnie zakończył się związek mój z Piotrem Schrammem. Oświadczenie to służyć ma ukróceniu wszelkich spekulacji i interpretacji Naszej decyzji. Na przestrzeni ostatniego roku relacja Nasza przekształcała się. Uczucie moje wygasło, pozostawiając miejsce czystej Przyjaźni. Pomimo, iż w sytuacji tej, powzięliśmy decyzję o podjęciu własnych dróg życiowych, darzymy się wzajemną życzliwością, zaufaniem i wdzięcznością - czytamy na Facebooku Edyty.


Poniżej pełna treść oświadczenie Górniak w sprawie rozstania.

Zobacz: Górniak przyłapana z przystojniakiem w restauracji. To jej nowy facet?

Wszyscy mężczyźni Edyty Górniak - z kim była i dlaczego się rozstała?: