Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Górniak rozstała się ze Schrammem
ONS
Newsy

Górniak rozstała się ze Schrammem? Znamy prawdę

Tylko u nas: Czy są jeszcze parą?

Najbliższe miesiące będą dla Edyty Górniak niezwykle intensywne. Gwiazda weźmie udział w trzeciej edycji "The Voice of Poland", w toku są już prace nad jej kolejną płytą, a w międzyczasie wystąpi z recitalem na dużym festiwalu w Sopocie. Przypomnijmy: Ta jesień będzie należała do niej: Górniak nagrywa nową płytę

Niestety, jeśli wierzyć doniesieniom tabloidów, w życiu prywatnym Edyty nie układa się już tak dobrze. Jak podaje Super Express, Górniak rozstała się ze swoim partnerem, Piotrem Schrammem. Nie są znane powody takiej decyzji, ale ponoć para nie mieszka już razem, a piosenkarka w egzotyczne podróże jeździ ostatnio sama.
 

Górniak mieszka obecnie w Wilanowie tylko z Allankiem. Sąsiedzi nie pamiętają, aby kręcił się tam Piotr. Zresztą nie pomagał też w przeprowadzce z Konstancina - donosi informator Super Expressu.


Aktualizacja: AfterParty.pl dowiedziało się od współpracownika diwy, że nie jest to prawdziwa informacja. Edyta i Piotr są aktualnie razem na wakacjach w Azji.

Zobacz też galerię zdjęć Edyty i Piotra po jednym z jej koncertów:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak wyprowadziła się z domu w Krakowie
Instagram
Newsy
Edyta Górniak przeprowadza się! Właściciel wynajmowanego domu w Krakowie nękał gwiazdę?
"Przychodził nawet w środku nocy"...

Edyta Górniak wyprowadza się z domu w Krakowie! Okazuje się, że artystka, która kilka miesięcy temu zdecydowała się na przeprowadzkę z Warszawy, teraz musiała szukać sobie nowego domu. Według doniesień "Dobrego Tygodnia" wszystko przez właściciela wynajmowanego przez divę apartamentu. Znajomy Edyty Górniak w rozmowie z tabloidem zdradził, że mężczyzna nękał gwiazdę, która tuż przed wyjazdem do Stanów Zjednoczonych podjęła decyzję o wyprowadzce. Zobacz także: Formalności do budowy domu: warunki zabudowy, mapa geodezyjna, zgłoszenie budowy Okazał się niestabilny emocjonalnie. Przychodził do Edyty nawet w środku nocy, walił w drzwi albo coś wykrzykiwał pod jej oknami. Raz nawet zrugał jej syna Allana. Wykorzystywał też naiwność i ufność Edyty. Żądał bajońskich sum za rzekome rachunki, których nie chciał jednak przedstawić - przyznał informator tabloidu.   Gdzie więc teraz zamieszka Edyta Górniak? Okazuje się, że z pomocą przyszli sąsiedzi gwiazdy. Nowi znajomi artystki bardzo ją polubili i nie chcieli, żeby wyprowadzała się z osiedla w podkrakowskich Mogilanach, dlatego znaleźli dla Edyty dom w tej samej okolicy. Lada dzień artystka w nim zamieszka. Miejmy nadzieję, że tym razem Edyta Górniak będzie mogła w spokoju mieszkać w swoim ukochanym Krakowie.   Zobacz także: Zobacz, jak wygląda dom Edyty Górniak pod Krakowem! Gwiazda mieszka na luksusowym osiedlu ZDJĘCIA   Edyta Górniak przeprowadza się. Artystka znalazła już nowy dom na osiedlu w Mogilanach.  

Piotr Schramm skomentował wyniki polskich preselekcji przed Eurowizją
ONS
Newsy
Były partner Edyty Górniak skomentował jej porażkę w eliminacjach do Eurowizji. Co napisał?

Były partner Edyty Górniak skomentował porażkę gwiazdy w krajowych eliminacjach do Eurowizji 2016. Piotr Schramm nie ukrywa, że wygrana Michała Szpaka i 3. miejsce divy w polskich preselekcjach do Eurowizji 2016   są dla niego ogromnym zaskoczeniem. Na jego profilu na Facebooku pojawił się wpis w którym zachwyca się Edytą Górniak i jej występem w preselekcjach. Co napisał Piotr Schramm, z którym gwiazda związana była jeszcze kilka lat temu? Jednak tak. Jednak wyniki różnych wyborów w Naszej Polsce nie przestają zadziwiać. Artysta. Talent. Umiejętność uniwersalnego "zatrzymania czasu" dla słuchacza. Wykonaniem. Nie sobą. Zawsze jednak to nie większość ma rację. To każdy z Nas ma rację. Aby nie powstały niejasności. Ja nie oceniam osoby Zwycięzcy. Wygląda więc na to, że PIotr Schramm nie zgadza się z wyborem słuchaczy, choć też zastrzega, że nie krtytykuje samego Szpaka. Widać, że Edyta Górniak wciąż może liczyć na wsparcie i ciepłe słowa ze strony byłego partnera. Piotr Schramm podobnie jak fani Edyty Górniak mieli ogromną nadzieję, że Edyta wygra i powtórzy sukces z 1994 roku, kiedy to podczas finału konkursu Eurowizji zajęła wysokie 2. miejsce. Górniak zachwyciła wówczas swoim występem podczas którego zaśpiewała słynny już utwór "To nie ja".   Również żałujecie, że Edyta Górniak nie pojedzie na Eurowizję?   Zobacz także: Edyta Górniak po przegranych eliminacjach do Eurowizji wydała oświadczenie! Żałuje startu w konkursie?   Piotr Schramm skomentował porażkę Edyty Górniak w eliminacjach do Eurowizji. Były partner artystki nie ukrywa rozczarowania wyborem telewidzów.

Edyta Górniak i Piotr Schramm są razem
ONS
Newsy
Górniak o rozstaniu ze Schrammem: Nadal jesteśmy rodziną
Gwiazda wystosowała oświadczenie do mediów i fanów

Wczoraj "Super Express" podał, że Edyta Górniak i Piotr Schramm nie są już parą. Dla naszej redakcji informacja od początku wydawała się bardzo zaskakująca, bowiem jeszcze kilka tygodni temu diwa w wywiadach podkreślała jak ważną osobą dla niej jest Piotr, a także zdradziła kilka poważnych planów na dalszą przyszłość. Zobacz: "Przy Piotrze mogę znów czuć się kobietą" Skontaktowaliśmy się więc ze współpracownikiem gwiazdy, który powiedział nam, że informacja tabloidu jest nieprawdziwa ( zobacz ). Niestety, na taki sam krok jak my tradycyjnie nie zdecydowały się inne serwisy bezmyślnie powielając materiał "SE". Edyta z okazji plotek na temat najważniejszych w jej życiu wartości jakimi są rodzina i przyjaciele, wystosowała na Facebooku oświadczenie. Gwiazda pomimo aktualnego pobytu w Azji, gdzie regeneruje siły przed "The Voice of Poland", znalazła chwilę na zebranie myśli i podzielenie się swoim rozgoryczeniem. - Obserwuję pewien schemat natomiast. Zawsze kiedy osiągam kolejne sukcesy natychmiast w prasie pojawiają się tematy rodzinne. A to "nie odwiedziła Mamy w szpitalu", a to "ex małżonek znów rozżalony", a to "kariera jej się skończyła !" itd.. itd.. Taka już chyba charakterystyka zazdrości i ludzi, którzy próbują żyć czyjeś życie, zamiast żyć swoje życie. Spodziewam się, iż na czas mojej obecności w jesiennej ramówce TVP, nie jedno jeszcze przeczytamy. Muszę zmartwić moich wrogów - Mamy się świetnie i nadal jesteśmy szczęśliwą Rodziną. Potraktuję tę sytuację jako marność ludzką. A następnym razem, za podobny "czarny PR" zareagujemy wobec autorów prawnie. Cała treść oświadczenia Edyty Górniak poniżej. Cieszymy się, że w życiu gwiazdy wszystko zapowiada się pozytywnie. Czekamy z niecierpliwością na "The Voice" i nową płytę, nad którą piosenkarka pracuje w pocie czoła. Zobacz: W tym roku nowa...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner