Edyta Górniak przygotowuje się do występu podczas gali Fashion Magazine
Facebook/Instagram

Górniak w pocie czoła pracuje nad występem. To będzie wielkie show

Edyta Górniak przygotowuje się do występu podczas gali Fashion Magazine
Facebook/Instagram

Tej jesieni Edyta Górniak jest na topie. Gwiazda znakomicie sprawdza się w roli jednego z trenerów trzeciej edycji "The Voice", a w między czasie pracuje nad materiałem na nową płytę. Zobacz: "Mam już tytuł"

Wokalistka w swoim napiętym terminarzu znajduje również miejsce na występy. Tak jak już wcześniej informowaliśmy w najbliższy czwartek Edyta będzie muzyczną gwiazdą wielkiej gali "Fashion Magazine". Górniak na scenie w warszawskim Soho Factory zaprezentuje mini-recital. Artystka już od kilku dni przygotowuje się do występu.

Artystka na swoim Instagramie zamieściła dwie fotki pokazujące jak pracuje nad swoim mini show. Widzimy na nich Edytę w luźnej sportowej stylizacji w otoczeniu tancerzy z grupy Volt. Tym samym wokalistka zdradziła, że jej występ podczas modowej gali będzie bardzo dynamiczny i być może zaśpiewa jeden ze swoich bardziej tanecznych przebojów.

Przypominamy, że Edyta dla swoich fanów przygotowała specjalny konkurs, w którym można wygrać zaproszenia na imprezę. Szczegóły na Facebooku gwiazdy.

Zobacz: Korwin chwali Górniak: Zrobiła to na co nikt nie miał odwagiRockowa Edyta Górniak zawładnęła sceną Opery Leśnej:

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43