Edytę Górniak czeka operacja Edyta Górniak dementuje plotki o tym, że podrobiła podpis Edyta Górniak, Allan Krupa Edyta Górniak, Allan Krupa Edyta Górniak w brązowych kozakach
Edytę Górniak czeka operacja
1/5
Edytę Górniak czeka operacja

Edyta Górniak przejdzie operację! W mediach pojawiła się niepokojąca informacja dotycząca stanu zdrowia artystki. Okazuje się bowiem, że w trakcie relacji live na Instagramie syn piosenkarki zdradził internautom, że jego mama szykuje się właśnie do operacji. Co się dzieje z Edytą Górniak?

Odezwał się uraz z przeszłości spowodowany upadkiem. To skaza, która być może nie jest bardzo groźna, ale kłopotliwa w codziennym funkcjonowaniu. W związku z tym Edyta postanowiła coś z nią w końcu zrobić- w rozmowie z portalem viva.pl zdradziła znajoma gwiazdy. 

Kiedy i gdzie odbędzie się zabieg? Czy w związku z problemami zdrowotnymi Edyta Górniak będzie musiała przełożyć zaplanowane występy? Odpowiedź na następnej stronie. 

Zobacz także: To już koniec czy tylko chwilowy kryzys? Czy Edyta Górniak będzie walczyć o Williama?

2/5
Edyta Górniak dementuje plotki o tym, że podrobiła podpis

Według informacji portalu viva.pl Edyta Górniak czeka na zabieg artroskopii. Okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej gwiazda ma problemy z rzepką. Zabieg ma zostać przeprowadzony w Polsce. 

3/5
Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram

Jak informuje portal viva.pl pomimo planowanego zabiegu Edyta Górniak nie zamierza odwoływać swoich występów. 

4/5
Edyta Górniak, Allan Krupa
Instagram

Trzymamy więc kciuki i życzymy dużo zdrowia! 

5/5
Edyta Górniak w brązowych kozakach
Więcej na temat Edyta Górniak