Edyta Górniak powiększyła usta

Edyta Górniak: Powiększyłam usta!

Edyta Górniak powiększyła usta

Jeszcze do niedawna sekrety medycyny estetycznej gwiazd były tematem tabu, jednak trendy się zmieniają. Gwiazdy coraz częściej głośno mówią, co sobie poprawiają.

Jakiś czas temu Natalia Siwiec oficjalnie przyznała się, że „zrobiła piersi i usta”. Wieść o tym, że Sonia Bohosiewicz również uwydatniła wargi, także nie pozostała bez echa. Niedawno dopatrzyliśmy się, że i Mai Sablewskiej przybyło trochę ust. Do ich grona dołączyła teraz Edyta Górniak.

 - Poszłam do lekarza medycyny estetycznej i powiedziałam mu, że nie mogę patrzeć na ten swój smutek i muszę coś zmienić. Lekarz powiększył mi wtedy usta. – powiedziała piosenkarka w wywiadzie z magazynem „Uroda”.

Gwiazda przyznaje, że pomogło jej to poprawić samopoczucie. Cel został osiągnięty. Zatem jeśli naturalne metody nie są w stanie poprawić nam nastroju, może warto iść z duchem czasu? Efekt murowany :)

Edyta nie ukrywa też, że ma spory dystans do plotek na temat jej ust. W ubiegłym roku zagrała w reklamie ING, w której jej wargi były głównym bohaterem. Przypomnijmy: Górniak śmieje się ze swoich ust

Usta Edyty Górniak

Cały wywiad z Edytą przeczytasz na łamach magazynu "Uroda". Od dzisiaj w sprzedaży.

Edyta Górniak na okładce "Urody"

Zobaczcie jak zmieniała się Edyta (i jej usta):

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37