Party Stories
Edyta Górniak schudła
Newsy

Edyta Górniak nie ma już oponki. Pokazała zdjęcie płaskiego brzucha. Celowo nie założyła biustonosza?

Wzięła sobie wszystkie rady do serca

Edyta Górniak ostatnie tygodnie spędzała poza granicami kraju na wakacjach. Uciekła z Polski zaraz po fali krytyki za jej sylwestrową kreację oraz oświadczenia, w których bardzo ostro odpowiedziała Joannie Horodyńskiej i pogroziła palcem Mai Sablewską. Przypomnijmy: Edyta Górniak wydała fortunę na bilet do Tajlandii. W samolocie czekały na nią same luksusy

Wokalistce zarzucało się, że przytyła kilka kilogramów po świętach. Później sama przyznała wszystkim rację, mówiąc, że było to aż 8 kilo. Aby udowodnić do tego dystans pokazała zdjęcie "ciążowego brzuszka". Diwa musiała mocno przejąć się nieprzychylnymi komentarzami i ostro wzięła się za pracę nad swoją figurą.

Efektami pochwaliła się przed chwilą na Instagramie, pokazując zdjęcie z owym brzuszkiem zestawione z tym po metamorfozie, co więcej - bez stanika!
  Podpisała je:

#edytagorniak #polecam #dietę #nż #no_pączek_today.


Jak to już w przypadku Edyty bywa, jej spryt wziął górę, ponieważ mocne światło nie do końca potwierdziło, że zmiana jest naprawdę duża. Czy Edyta schudła tak przez ostatnie stresy? W końcu prawdopodobnie zdobyła ostatnie miejsce na TeleKamerach, ustępując nawet Korze.

Zobacz: Górniak i Mamę Kisio łączy bliska znajomość? Zaskakujący kometarz Izabeli pod wpisem Edyty

Edyta Górniak schudłaSłynna oponka Edyty Górniak na Sylwestrze:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Edyta Górniak wspiera swoją mamę
Newsy
Mama Edyty Górniak nie czuje się dobrze, przeszła wylew i miała raka. A teraz? "Edyta załatwiła mi lekarza w Warszawie"

Edyta Górniak wspiera swoją mamę! Okazuje się bowiem, że mama artystki, Grażyna Górniak-Jasik, usłyszała ostatnio niepokojące informacje od lekarzy, którzy nie są zachwyceni jej wynikami badań. Pani Grażyna, po tym jak przed laty przeszła wylew i zmagała się z nowotworem, wciąż powinna przechodzić szczegółowe badania. Edyta Górniak dba o to, żeby jej mama dbała kontrolowała swój stan zdrowia i sama umawia ją do najlepszych specjalistów. Niestety, ostatnie wyniki badań zaniepokoiły lekarzy, którzy zadecydowali pobrać wycinki i poddać je szczegółowej analizie. Zrobiła to, pobrano wycinki. Wyniki mają przyjść mniej więcej w połowie lipca - znajoma Edyty Górniak zdradziła w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie". Mama Edyty Górniak mocno wierzy, że wyniki badań będą prawidłowe. Grażyna Górniak-Jasik przyznała, że córka bardzo jej pomaga. Załatwiła mi lekarza w Warszawie. Wszystko będzie dobrze! Czuję się świetnie, naprawdę nic mi nie jest. To na pewno jakaś bzdura  - przyznała w rozmowie z tabloidem. Taka córka to prawdziwy skarb! Życzymy dużo zdrowia!   Zobacz także: Mama Górniak OSTRO o rodzicach Dariusza K.: "Nie wierzę, że robią to z czystego serca. Darek zawiódł mnie"   Edyta Górniak wspiera swoją mamę. Piosenkarka przeżywa trudne chwile.  

Edyta Górniak w czerwonej sukience z białym kołnierzykiem
ons.pl
Newsy
Czego Edyta Górniak nie chciałaby już robić w windzie... Nie uwierzycie!

Edyta Górniak w tym roku obchodzi 25-lecie występów na scenie i jest to dla niej ważny czas podsumowań. Tele Tydzień zapytał wokalistkę czy - patrząc wstecz - coś zmieniłaby w swoim postępowaniu i wyborach życiowych? Nie. Każdy krok był ważny, aby zebrać potrzebne doświadczenie. Żałuję może jedynie, że dopiero w tym roku zebrałam ekipę, z którą mogę pracować przez długie lata. To olbrzymi komfort pracy dla mnie jako artysty, a także wielkie szczęście  jako człowieka, ponieważ przywiązuję się do ludzi. Moja rodzina - to moja ekipa - wyznała w wywiadzie Górniak. A co by mogła zmienić Edyta Górniak w swojej pracy, gdyby tylko mogła? Jej odpowiedź jest zaskakująca. Nie tęskniłabym za jedzeniem w windzie , czyli w drodze z garderoby do studia, bo to jedyna wolna chwila w ciągu dnia. Ostatnie koncerty Edyty Górniak w ramach trasy “Love 2 Love” odbędą się w Łodzi i Krakowie. Jak zapowiada artystka, koniec roku należy tylko do jej syna Allana, dlatego Górniak nie wystąpi na żadnym koncercie sylwestrowym . Zobacz: Edyta Górniak na koncercie w Bydgoszczy bez Eweliny Lisowskiej, ale... w jakim stylu! Znamy marki Edyta Górniak w The Voice of Poland: Edyta Górniak na scenie w czasie koncertu w Lublinie: Syn Edyty Górniak w studiu nagraniowym:

Edyta Górniak nagrywa płytę
Instagram
Newsy
Górniak nie przejęła się skandalem z Darkiem K. Tak pracuje nad nową płytą
U Edyty nie ma mowy o wakacjach

Od początku roku Edyta Górniak coraz częściej i więcej mówi o nowym albumie. Jeśli wierzyć w zapewnienia diwy, ukaże się on jeszcze w tym roku. Dotychczas poznaliśmy pierwszy singiel promujący wydawnictwo, utwór "Your High" świetnie radzi sobie na listach przebojów i pozwala mieć nadzieję, że nowa płyta Edyty powtórzy sukces jej pierwszych krążków. Powrót na dobre do show-biznesu wiąże się również z powrotem na okładki - ta ostatnia pozostawia wiele do życzenia. Przypomnijmy: Górniak nie miała jeszcze tak złego retuszu. Diwa straszy na okładce gazety "Your High" ukazał się już kilka tygodni temu, nic więc dziwnego, że fani wciąż oczekują od swojej idolki nowego materiału. Atmosferę podsyciło ostatnie zdjęcie Edyty ze studia nagraniowego. Z opisu jasno wynika, że praca nad płytą wre. Cieszy nas fakt, że zamieszanie związane z jej byłym mężem, Dariuszem K. nie wpłynęło na proces twórczy i pracę nad krążkiem. Zobacz: Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden cel Teraz pozostaje nam już tylko czekać na efekty :) Edyta Górniak podejrzana przez paparazzi:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner