Edyta Górniak schudła

Edyta Górniak ostatnie tygodnie spędzała poza granicami kraju na wakacjach. Uciekła z Polski zaraz po fali krytyki za jej sylwestrową kreację oraz oświadczenia, w których bardzo ostro odpowiedziała Joannie Horodyńskiej i pogroziła palcem Mai Sablewską. Przypomnijmy: Edyta Górniak wydała fortunę na bilet do Tajlandii. W samolocie czekały na nią same luksusy

Wokalistce zarzucało się, że przytyła kilka kilogramów po świętach. Później sama przyznała wszystkim rację, mówiąc, że było to aż 8 kilo. Aby udowodnić do tego dystans pokazała zdjęcie "ciążowego brzuszka". Diwa musiała mocno przejąć się nieprzychylnymi komentarzami i ostro wzięła się za pracę nad swoją figurą.

Efektami pochwaliła się przed chwilą na Instagramie, pokazując zdjęcie z owym brzuszkiem zestawione z tym po metamorfozie, co więcej - bez stanika!
  Podpisała je:

#edytagorniak #polecam #dietę #nż #no_pączek_today.


Jak to już w przypadku Edyty bywa, jej spryt wziął górę, ponieważ mocne światło nie do końca potwierdziło, że zmiana jest naprawdę duża. Czy Edyta schudła tak przez ostatnie stresy? W końcu prawdopodobnie zdobyła ostatnie miejsce na TeleKamerach, ustępując nawet Korze.

Zobacz: Górniak i Mamę Kisio łączy bliska znajomość? Zaskakujący kometarz Izabeli pod wpisem Edyty
Słynna oponka Edyty Górniak na Sylwestrze: