Edyta Górniak schudła

Edyta Górniak nie ma już oponki. Pokazała zdjęcie płaskiego brzucha. Celowo nie założyła biustonosza?

Edyta Górniak schudła

Edyta Górniak ostatnie tygodnie spędzała poza granicami kraju na wakacjach. Uciekła z Polski zaraz po fali krytyki za jej sylwestrową kreację oraz oświadczenia, w których bardzo ostro odpowiedziała Joannie Horodyńskiej i pogroziła palcem Mai Sablewską. Przypomnijmy: Edyta Górniak wydała fortunę na bilet do Tajlandii. W samolocie czekały na nią same luksusy

Wokalistce zarzucało się, że przytyła kilka kilogramów po świętach. Później sama przyznała wszystkim rację, mówiąc, że było to aż 8 kilo. Aby udowodnić do tego dystans pokazała zdjęcie "ciążowego brzuszka". Diwa musiała mocno przejąć się nieprzychylnymi komentarzami i ostro wzięła się za pracę nad swoją figurą.

Efektami pochwaliła się przed chwilą na Instagramie, pokazując zdjęcie z owym brzuszkiem zestawione z tym po metamorfozie, co więcej - bez stanika!
  Podpisała je:

#edytagorniak #polecam #dietę #nż #no_pączek_today.


Jak to już w przypadku Edyty bywa, jej spryt wziął górę, ponieważ mocne światło nie do końca potwierdziło, że zmiana jest naprawdę duża. Czy Edyta schudła tak przez ostatnie stresy? W końcu prawdopodobnie zdobyła ostatnie miejsce na TeleKamerach, ustępując nawet Korze.

Zobacz: Górniak i Mamę Kisio łączy bliska znajomość? Zaskakujący kometarz Izabeli pod wpisem Edyty

Edyta Górniak schudłaSłynna oponka Edyty Górniak na Sylwestrze:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00