Sekret urody Edyty Górniak
ONS
Newsy

Jak Edyta Górniak poprawia urodę? Wypowiedzieli się specjaliści

Lekarze zdradzili tajemnicę gwiazdy

Edyta Górniak jest gwiazdą, która zawsze perfekcyjnie wygląda. Nie od dziś wiadomo, że wokalistka dba o swoje ciało i umysł i stara się żyć w pełnej harmonii. Przez ostatnie tygodnie mogliśmy co tydzień oglądać ją w "The Voice of Poland" i za każdym razem wyglądała świetnie. W czym tkwi zatem sekret jej młodego wyglądu? Zobacz: Odmieniona Górniak w koszuli i seksownej mini w półfinale The Voice

Dwa tygodnie temu diwa skończyła 41 lat. Na swoim Facebooku poinformowała, że czuje się znacznie młodziej, a biologiczny wiek jej ciała wynosi 28 lat. "Grazia" postanowiła sprawdzić, jak udało się Edycie osiągnąć tak doskonały wynik.

Dwutygodnik dowiedział się, że Górniak współpracuje z kliniką, która pada indywidualne potrzeby pacjenta i stara się znaleźć balans pomiędzy czterema strefami: ciałem, psychiką, duchowością i intelektem. Eksperci specjalnie dla Edyty opracowali plan codziennego funkcjonowania uwzględniający dietę, odpoczynek i sen.

Edyta od dawna prowadzi zdrowy styl życia, a joga i medytacja od dłuższego czasu pomagają jej w wyciszeniu. Wsparta przez ekspertów z pewnością będzie mogła się cieszyć dobrym samopoczuciem i siłą przez długi czas. A to się jej przyda w najbliższym czasie. Przed nią wielki sylwestrowe show i dalsza część pracy nad wyczekiwaną przez fanów płytą. Zobacz: Wiemy gdzie i za ile Edyta Górniak zagra w sylwestra

Naturalna Edyta Górniak w drodze na jogę:

Korwin krytykuje Górniak
ONS
Newsy
Górniak wykorzystuje syna do zarabiania pieniędzy? Korwin ma swoją teorię
Edyta nie będzie zadowolona

Edyta Górniak najbliższe tygodnie spędzi w panelu jurorskim piątej edycji The Voice. Gwiazda przyjęła zaproszenie producentów mimo napiętego grafiku związanego z nagrywaniem kolejnej płyty. W związku z nawałem pracy, diwa stara się spędzać każdą wolną chwilę z synem. Podczas jednej z wizyt na Mazurach, gdzie z dziadkami odpoczywa Allan , Edyta zadzwoniła do Radia Zet. Przypomnijmy: Górniak zadzwoniła do radia. Opowiedziała o wakacjach z synem W spontaniczność takiego gestu nie wierzy Karolina Korwin Piotrowska . Dziennikarka odniosła się do telefonu Górniak w swojej kolumnie "Bomba Tygodnia" publikowanej we "Wprost". Korwin ironizuje w niej, że rozmowa Edyty z dziennikarzem o wakacjach z synem jest chronieniem jej prywatności. Idzie też o krok dalej - jej zdaniem telefon był wykonany z myślą o promocji programu, ale efekt był odwrotny do zamierzonego.   Nie ma to jak oryginalna promocja programu, w którym się występuje. Edyta Górniak, jurorka The Voice of Poland, spontanicznie zadzwoniła do radia, które jest patronem programu, i opowiedziała o tym, jak spędza wakacje z synem na Mazurach. "Przyjechałam go wycałować, bo za chwilę zaczynamy pierwsze przesłuchania w The Voice, więc zanim jeszcze usiądę na tym fotelu i się do niego przykleję na paręset godzin, to chciałam go wycałować, więc przyjechałam do niego". Jak mniemam, cała ta akcja miała na celu dalsze ostentacyjne, konsekwentne chronienie prywatności swojej i swojego syna przed mediami. Brawo. Strach się bać, co będzie dalej. Czy telefon E.G. zachęcił kogoś do oglądania programu? Mnie raczej przeraził - pisze Karolina we "Wprost". Zgadzacie się z nią? To była spontaniczna rozmowa czy zabieg marketingowy? Zobacz: Tego jeszcze nie było. Surowa Horodyńska oceniła styl syna Górniak Edyta Górniak i pozostali jurorzy na planie The Voice:

Edyta Górniak przyjaźni się z Tatianą Okupnik
ONS
Newsy
Zaskakująca przyjaźń Górniak i Okupnik. Edyta namawia Tatianę na...
Diwa dogaduje się z wokalistką

Ostatni czas dla Edyty Górniak jest wyjątkowo stresujący. Wszystko przez aferę "oponkową" i nietrafioną kreację sylwestrową, która została skrytykowana przez większość. Diwa musiała zaszyć się wraz z synem w górach, by odpocząć od plotek. Przypomnijmy: Ostatnia afera kosztowała Górniak sporo emocji. Wyjechała na urlop, dodała zdjęcie i zaczęło się od nowa Edyta zawsze podkreśla jak ważny jest dla niej Allan. Okazuje się, że gwiazda zaprzyjaźniła się z Tatianą Okupnik , którą również namawia na dziecko! Wokalistki poznały się na planie programu X-Factor, kiedy to Edyta zaśpiewała jako gość specjalny wieczoru podczas finału. Panie znalazły wspólny język - rozmawiając nie tylko o sprawach zawodowych, ale i prywatnych. Górniak nakłania Okupnik na ciążę, przekonując, że macierzyństwo jej sensem jej życia. Jak podają Gwiazdy, diwa używa poważnych argumentów, aby się udało: Twierdzi, że żadna kobieta nie doświadczy pełni człowieczeństwa, jeśli nie zdecyduje się na dziecko. W ten sposób stara się nakłonić do macierzyństwa Tatianę - czytamy Czy Edyta zdementuje doniesienia tabloidu? Ostatnio uwielbia wydawać oświadczenia. Zobacz: Edyta Górniak nadal przeżywa aferę "oponową". Dodała kolejny wpis: Życzę zawistnym Duszom, aby... Edyta Górniak w finale The Voice:

Edyta Górniak, Doda i Ewa Farna w koszuli w kratę
ONS
Fleszstyle
Edyta Górniak w identycznej stylizacji co Doda i Ewa Farna
Która z gwiazd wyglądała najlepiej?

Koszula w kratę to trend, który od lat jest obecny w stylizacjach gwiazd. Udowodniła to wczoraj Edyta Górniak , która - jak zauważyli nasi czytelnicy - na półfinał "The Voice" ubrała się identycznie jak wcześniej Doda (na otwarcie sklepu Celio) i Ewa Farna (w programie "Bitwa na głosy"). Wszystkie trzy gwiazdy sięgnęły po bordowo-czarne koszule, które zestawiły z krótkimi spódnicami . Edyta, podobnie jak Doda, wybrała rozkloszowane zakończenie, z kolei Ewa Farna postawiła na ołówkowy model. Całość uzupełniły o kozaki, albo opcjonalnie szpilki. Przypomnijmy, że Edyta w odcinkach "The Voice" na żywo ubiera się sama. Zobacz: Edyta Górniak nie ufa stylistom? Czyja stylizacja na bazie kraciastej koszuli była najlepsza? Zdecydujcie w naszym sondażu pod zdjęciami: ''''+''''ipt>''''); //--> Edyta Górniak w ostatnim odcinku "The Voice":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner