Edyta Górniak - co z mamą?

Co z mamą Edyty Górniak? Jak się czuje? WIEMY!

Edyta Górniak - co z mamą?

 

Po kilku dniach, spędzonych w szpitalu w Opolu wiadomo już, że życie Grażyny Jasik, mamy artystki, nie jest zagrożone. Ale pierwsza diagnoza po przewiezieniu jej, kilka dni temu do szpitala brzmiała: udar. Kiedy Edyta Górniak się o tym dowiedziała, przerwała nagrania do programu „The Voice Kids" i pojechała do Opola do mamy. Zabrała ze sobą również syna Allana. Jak donosi magazyn „Flesz", już sama jej obecność uzdrowiła mamę.

Mama była ogromnie szczęśliwa, widząc całą rodzinę w komplecie - mówi „Fleszowi" znajomy rodziny.

Z Londynu przyleciała do Opola również młodsza siostra Małgorzata z córeczką Amelką. Mama Edyty i Małgorzaty od lat ma problemy ze zdrowiem. Siedem lat temu przeszła ona operację tętniaka aorty brzusznej. Teraz przechodzi w szpitalu szereg badań, ale czuwa nad nią ordynator, który zapewnił Edytę, że może spokojnie wystąpić w Sopocie na festiwalu Top of the Top, bo mama jest pod dobrą opieką. Edyta pozdrowiła mamę ze sceny podczas występu. Grażyna Jasik wyszła w ten weekend ze szpitala. Gest Edyty wiele dla niej znaczył, bo po kilku latach, kiedy nie rozmawiały ze sobą, znowu są blisko. I to się już chyba nie zmieni! Więcej czytaj w najnowszym numerze magazynu „Flesz".

 

Zobacz także: Edyta Górniak pocałowała syna w usta! To WIDEO wzburzyło jej fanów

 

Edyta Górniak nie rozmawiała z mamą przez 9 lat. Dopiero 3 lata temu odnowiły kontakt i teraz spędzają wspólnie każe święta.

Edyta Górniak z mamą Grażyną Jasik
Facebook

Edyta zabrała ze sobą do Sopotu Allana. Towarzyszył je cały czas za kulisami.

Górniak zabrała Allana na ściankę
East News

 

Więcej - w nowym "Fleszu"! 

Już jest! Nowy "Flesz" z Basią Kurdej-Szatan! Czy załatwiła mężowi pracę?

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43