Górniak odpowiada na żarty Korwin
ONS

Górniak odpowiada na żarty Korwin: Przekażcie Karolinie, że...

Górniak odpowiada na żarty Korwin
ONS

Medialną relację między Edytą Górniak a Karoliną Korwin Piotrowską można najłagodniej określić jako chłodną. Albo wręcz przeciwnie - gorącą, bo obie panie nie szczędziły sobie swego czasu dość ostrych słów. Karolina potrafi jednak pochwalić Edytę w najmniej spodziewanym momencie. Przypomnijmy: "Zrobiła to na co nikt nie miał wcześniej odwagi"

Teraz jednak dawne animozje znów odżyły. Dużym echem odbiły się w internecie wpisy Górniak na temat śmierci Paula Walkera. Wokalistka bardzo mocno przeżyła śmierć amerykańskiego aktora i podzieliła się refleksjami na ten temat ze swoimi fanami na Facebooku. Zobacz: "Oficjalne powody jego śmierci nie są prawdziwe"

Rozważania Edyty w dość niewybredny sposób postanowiła skomentować Korwin. Krótko potem udostępniła post oficjalnego profilu Whitney Houston i opatrzyła go ironicznym opisem:


Ona żyje i pisze. Co na to Edyta


Górniak nie pozostała dłużna. Wokalistka już w przeszłości odgryzała się dziennikarce za jej docinki i tym razem nie było inaczej.

DZIĘKUJĘ TYM, KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W TĘ DYSKUSJĘ MERYTORYCZNIE. SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJĘ PASJONATOM MOTORYZACJI, KTÓRZY W SPOSÓB INTELIGENTNY I OBRAZOWY WYJAŚNIAJĄ KWESTIE WĄTPLIWE. O TAKIE WYJAŚNIENIA WŁAŚNIE MI CHODZIŁO. BEZ WŁĄCZANIA W TEN TEMAT ABSTRAKCJI I POLITYKI. - DLA MNIEJ INTELIGENTNYCH HATERÓW NASTĘPNYM RAZEM WYMYŚLĘ TEMAT PROSTSZY.   MIŁEGO DNIA WSZYSTKIM.  PS. PRZEKAŻCIE PROSZĘ KAROLINIE Z PIOTRKOWA, ŻE ŁADNIE OSTATNIO WYGLĄDA - napisała w jednym z komentarzy na swoim profilu.


Mamy wrażenie, że to dopiero początek "dyskusji". Mają powody, żeby pozwalać sobie na wzajemne docinki?

Zobacz: "Musi nakręcać fanów, by grozili śmiercią"

 

Edyta Górniak podczas "The Voice of Poland 3":

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48