ONS

Edyta Górniak odpiera atak byłego męża

ONS

Edyta Górniak postanowiła odpowiedzieć swojemu byłemu mężowi, który wystosował oficjalne pismo do mediów. Były mąż piosenkarki twierdzi, że Górniak nie chce uzgodnić z nim warunków podziału majątku. „Fakt” opublikował oświadczenie Edyty Górniak w którym zarzuca ona Krupie niedopatrzenie.

Gwiazda potwierdza, że złożyła 23 marca wniosek do sądu o dokonanie podziału ich wspólnego majątku, który jak twierdzi powstał głównie w wyniku jej działalności artystycznej. Zarzuca również byłemu mężowi utrudnianie dostępu do dokumentów związanych z ich majątkiem.

Edyta jest jednak skłonna wycofać swoje żądania
, jeśli Krupa w ciągu 7 dni przedstawi jej komplet dokumentów i podejmie merytoryczną dyskusję na temat podziału ich majątku.

Górniak zastanawia się w nim także, czy przyczyną nagłych ataków medialnych jej eksmęża nie jest przypadkiem fakt, że zaczęła wreszcie układać sobie życie osobiste i jest szczęśliwa.

Miejmy nadzieję, że rzeczywiście będzie to ostatnie oświadczenie dotyczące tej sprawy. Może jednak małżonkowie przestaną obrzucać się błotem za pośrednictwem mediów. 

Myślicie, że to koniec wojny? Czy teraz Krupa odpowie swojej byłej żonie?

tulipan

Więcej na temat Edyta Górniak Dariusz Krupa
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40