Opole broni Edyty Górniak
ONS

"Jest nam przykro, że Edyta nie wystąpi"

Opole broni Edyty Górniak
ONS

Już w sobotę rozpocznie się jubileuszowy, 50. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Na tę okazję TVP przygotowała sporo niespodzianek, w postaci występów najpopularniejszych polskich artystów ostatnich lat. Chociaż na scenie opolskiego amfiteatru wystąpi mnóstwo topowych gwiazd, zabraknie na niej Edyty Górniak.

Diwa kilka dni temu oznajmiła, że negocjacje w sprawie występu nie powiodły się z powodu repertuaru narzuconego przez organizatorów. Przypomnijmy: "Nie mam prawa dotykać twórczości Pani German"

Wiadomość ta wzbudziła sporą dyskusję pomiędzy fanami diwy i samego festiwalu. W jednym z wpisów na tablicy na oficjalnym Facebooku festiwalu w Opolu opublikowany został link do naszej wczorajszej publikacji z drugim oświadczeniem Górniak, i komentarz o takiej treści:

- Trudno nam komentować ustalenia organizatora, czyli TVP z artystami ponieważ nie znamy szczegółów. Z naszej strony chcemy zaznaczyć, że jest nam bardzo przykro, że Edyta Górniak nie wystąpi na deskach opolskiego amfiteatru w ten, jak ważny dla nas, pięćdziesiąty jubileusz KFPP. - czytamy na Facebooku KFPP w Opolu.


Wy też żałujecie, że w najbliższy weekend nie zobaczycie występu Edyty?

Zobacz: "Nie godzę się na pracę w atmosferze kłamstwa"

Edyta Górniak Opole


Gwiazdy, które wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu w Opolu:

Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48