Oświadczenie TVP w sprawie Górniak
ONS

Górniak sprawia problemy TVP? Jest w końcu zdecydowane oświadczenie stacji

Oświadczenie TVP w sprawie Górniak
ONS

Edyta Górniak od zawsze jest ulubioną bohaterką kolorowej prasy i tabloidów, które z lubością rozpisują się o jej życiu prywatnym i rzekomych ekstrawagancjach, na które pozwala sobie w pracy. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że wymagania diwy w stosunku do producentów TVP2 postawiły pod znakiem zapytania jej występ na tegorocznym koncercie sylwestrowym stacji. Przypomnijmy: Edyta Górniak zrezygnowała z Sylwestra z Dwójką? Sprawdziliśmy!

Wokalistka tym razem zignorowała doniesienia prasy, ale głos postanowili zabrać włodarze telewizji i opublikowali specjalne oświadczenie na swojej stronie internetowej. Informują w nim, że Górniak wystąpi na koncercie sylwestrowym we Wrocławiu, a praca z nią nie dostarcza nikomu żadnych trudności. Nadmieniają ponadto, że tak duży projekt jak noworoczne show wymaga dużej dbałości o detale i konsultacji z artystką tak, aby wszystko stało na jak najwyższym poziomie produkcyjnym.
 

Oświadczamy, iż wszystkie informacje opublikowane w dniu 5 grudnia 2014 dotyczące trudności we współpracy z panią Edytą Górniak są niezgodne z prawdą. TVP od wielu lat ceni sobie współpracę z panią Edytą Górniak, o czym jednoznacznie świadczyć mogą kolejne wspólnie realizowane projekty. Tym samym z satysfakcją mamy zaszczyt poinformować, że rozpowszechniane przez plotkarskie media sensacje, jakoby Edyta Górniak miała nie wystąpić podczas Sylwestra z Dwójką we Wrocławiu, są całkowicie nieprawdziwe - czytamy w oświadczeniu stacji.


Myślicie, że takie dementi ukróci wszelkie plotki?

Zobacz: Rażąca wpadka Górniak w The Voice. Steczkowska zwróciła jej uwagę

Edyta Górniak w finale The Voice of Poland:

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04