Edyta Górniak na okładce Party
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Edyta Górniak na okładce wakacyjnego "Party"

Edyta Górniak na okładce Party
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Od kilku tygodni show-biznes żyje końcem związku Edyty Górniak z Piotrem Schrammem. Wokalistka na swoim Facebooku wydała niedawno oświadczenie, w którym informuje o powodach takiej decyzji. Tabloidy od tego momentu prześcigają się zaś w doniesieniach na temat nowego partnera diwy. Magazyn "Party", którego gwiazdą okładki jest właśnie Edyta, dowiedział się, że rozstanie z prawnikiem od dawna było zaplanowane. Dlaczego więc artystka zwlekała z ogłoszeniem tej informacji? Przypomnijmy: Górniak przerwała milczenie na Facebooku: Tak. Jestem zakochana!

Ponadto w numerze - Katarzyna Zielińska dostała rolę. W nowym serialu wcieli się w nietypową postać. Zdjęcia z bajecznego ślubu Izabeli Janachowskiej i Krzysztofa Jabłońskiego. Małgorzata Rozenek w rozmowie z "Party" zdradza, dlaczego nie pojawia się na czerwonych dywanach. W środku - cała prawda o związku Mateusza Banasiuka i Magdaleny Boczarskiej. Dowiemy się również co nowego u Tomka Karolaka i Violi Kołakowskiej. A także: Małgorzata Kożuchowska - w ciąży dostaje lukratywne oferty. Dlaczego wszystkie odrzuca? Ewa Chodakowska - zrobi karierę za granicą?

Zobacz: Janachowska skomentowała ślub i zdradziłą ważną informację

Redakcja magazynu przygotowała również specjalny dodatek - "Party na lato". Na okładce Justyna Steczkowska, a w środku debiutująca w roli felietonistki Anna Mucha

Nowe "Party" już jutro w sprzedaży w atrakcyjnej cenie  - 1,99 zł. Serdecznie polecamy. 

Zobacz: Tabloidy snują historie o nowym facecie Górniak. Mają dwóch kandydatów


Edyta Górniak miała 10 partnerów. Zobacz z kim spotykała się artystka: 

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03