Edyta Górniak z synem
Instagram

Edyta Górniak ma gest! Nie uwierzycie, co chce kupić 15-letniemu Allanowi

Edyta Górniak z synem
Instagram

Pod koniec marca Allan Krupa skończył 15 lat. Jak już wiemy, z tej okazji Edyta Górniak urządziła dla niego małe przyjęcie w gronie znajomych i to właśnie wtedy Allan został przyłapany na paleniu papierosów. Piosenkarka była wściekła na syna, ale teraz najwyraźniej zapomniała już o wybryku nastolatka i postanowiła zrobić mu wyjątkowy prezent za kilkaset tysięcy złotych! Co artystka chce dać Allanowi? Będziecie zaskoczeni...

Allan dostanie własne mieszkanie?

Według doniesień "Faktu" Edyta Górniak postanowiła kupić Allanowi mieszkanie! Skąd pomysł, żeby 15-letni syn gwiazdy posiadał własny apartament?

Edyta uznała, że nadszedł czas, by podarować mu własne lokum. Jest bardzo dumna, że Allan wyrasta na odpowiedzialnego mężczyznę i chce mu zagwarantować zabezpieczenie na przyszłość- zdradza informator dziennika. 

Jak przypomina dziennik sama Edyta Górniak do tej pory nie zdecydowała na kupno mieszkania dla siebie i zazwyczaj wolała wynajmować kolejne apartamenty. Artystka nie chce ponoć, żeby jej syn był w takiej samej sytuacji jak ona, dlatego już teraz postanowiła zadbać o to, żeby Allan miał własne mieszkanie.

Trzeba przyznać, że Edyta Góniak ma gest! 

Edyta Górniak chce kupić mieszkanie dla syna.

Edyta Górniak i Allan Krupa na festiwalu w Opolu
East News

Allan zaledwie kilka miesięcy temu skończył 15 lat.

Allan Krupa tłumaczy się z papierosa
eastnews

 

Więcej na temat Edyta Górniak Allan Krupa
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13