Edyta Górniak krytykuje Kingę Rusin
ONS

Edyta Górniak odpowiada Kindze Rusin: "Może ma za małe przygotowanie dziennikarskie?"

Edyta Górniak krytykuje Kingę Rusin
ONS

Kilka dni temu Kinga Rusin w rozmowie z jednym z tabloidów przypomniała kulisy jej konfliktu z Edytą Górniak. Prowadząca Dzień Dobry TVN stwierdziła, że Górniak "brakuje dystansu".

Piosenkarka postanowiła odpowiedzieć prezenterce stacji TVN. Na łamach Faktu Górniak zapewnia, że już nigdy nie udzieli wywiadu Rusin, która według niej była nieprzygotowana do rozmowy. Przy okazji, Edyta zachwyca się Magdą Mołek u której była ostatnio gościem w programie "W roli głównej".

Myślę, że zawsze tak jest, jak dziennikarz jest nieprzygotowany i nie wie, jak wybrnąć. No i coś tam kombinuje. Najlepiej wtedy zwalić na gościa. Nie każdy ma honor przyjąć na siebie winę za to, że się nie przygotował i nie pamięta, z jakiej okoliczności była wizyta gościa. Może Kinga Rusin ma za dużo pracy, może jest rozproszona, może ma za małe przygotowanie dziennikarskie... Z pewnością to był ostatni czas poświęcony przeze mnie dla tej osoby. Na szczęście TVN ma innych fantastycznych dziennikarzy. Niedawno odbyła się moja rozmowa z Magdą Mołek i to była zupełnie inna klasa rozmowy - stwierdziła artystka.

Wygląda więc na to, że pomiędzy paniami znowu jest gorąco. Ciekawe, czy Kinga Rusin odpowie teraz Edycie Górniak...

Zobacz również: Górniak wciąż pamięta spięcie z Rusin w DDTVN. Teraz  docięła jej na koncercieEdyta Górniak pod studiem Pytania na Śniadanie


Edyta Górniak na jesienniej konferencji TVP 2015 z drogą torebką


Kinga Rusin na balu fundacji "TVN nie jesteś sam"


 

Więcej na temat Kinga Rusin Edyta Górniak
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41