W tym roku sylwester w Warszawie odbył się na placu Bankowym, gdzie wystąpiła plejada największych polskich gwiazd. Nie mogło się obyć bez dwóch największych diw polskiej sceny muzycznej, Beaty Kozidrak i Edyty Górniak. Obydwie gwiazdy rozgrzały publiczność do czerwoności. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak były ubrane i która wyglądała lepiej!

 

Zobacz również: Sylwester TVP zmiażdżył konkurencję?! Co z TVN i Polsatem? Mamy wyniki oglądalności!

 

Gwiazdą wieczoru była Edyta Górniak, której występ przyciągnął największą ilość widzów! Artystka zaśpiewała swój singiel „Your High” i hit Glorii Gaynor  „I Will Survive”.

 

Podczas swojego występu miała na sobie jedną stylizację, ale za to spektakularną. Artystka miała na sobie płaszcz, ale w kolorze białym. Zarzuciła go na czarną sukienkę ze złotymi aplikacjami. Całość podkręciły dodatki w kolorze czerwonym: kapelusz i wysokie kozaki za kolana.

 

Sprawdź: Agnieszka Chylińska dała najlepszy sylwestrowy występ? Internauci już ocenili!

 

 

Sylwester bez Beaty Kozidrak nie istnieje, artystka słynie z wyszukanych i oryginalnych stylizacji. Na długo przed imprezą planuje swoje sceniczne stroje, które każdego roku zachwycają publiczność. Tak było i tym razem! Jej znakiem rozpoznawczym są mini i wysokie kozaki za kolano, tak było i w tym roku/ Gwiazda przebierała się aż trzy razy, a w każdym z looków pojawiły się:  czarne, srebrne i zielone cekinowe buty sięgające uda. 

 

Nam przypadła do gustu czarna rockowa stylizacja z kożuchowym płaszczem w roli głównej. Sukienka mini z dużym dekoltem i podkreśloną talią eksponowała sylwetkę, a kozaki za kolano ozdobione łańcuchami dodały charakteru!

 

 

Która look był waszym zdaniem najlepszy?

 

Zobacz: Chylińska, Górniak i Bajm wystąpią na sylwestrowym koncercie TVN! Kto jeszcze? Znamy listę wykonawców!

Więcej na temat Beata Kozidrak Edyta Górniak