Edyta Górniak gwiazdą Sylwestra we Wrocławiu
ONS

Za nieco ponad miesiąc Sylwester. Największe polskie miasta już szykują dla swoich mieszkańców wielkie imprezy, podczas których zaśpiewają największe gwiazdy muzyki. W ten dzień rywalizować będą również ze sobą trzy stacje telewizyjne. Każda z nich dla swoich widzów szykuje wielkie koncerty. Zobacz: Sylwester Polsatu NIE w Warszawie! Wystąpią: Grzeszczak, LemON, Rodowicz i...

O tym, że Polsat i TVP zabiegało o względy Edyty Górniak, aby wzięła udział w ich imprezie pisano od dawna. Jak dowiedziało się AfterParty.pl,  artystka podpisała już umowę z telewizją publiczną i Nowy Rok przywita na wrocławskim Rynku. Gwiazda za swój występ ma otrzymać 120 tysięcy złotych.

Magazyn donosi również, że wokalistka na występ szykuje specjalne show. Na początku grudnia ma rozpocząć już pierwsze próby do koncertu. Serwis AfterParty.pl dowiedział się również, że w zeszłym tygodniu Edyta pojawiła się na planie spotu promującego wielką imprezę TVP2 we Wrocławiu.

- Mamy wspólnie z Tomkiem Szymusiem i jego orkiestrą niespodziankę dla widzów - powiedziała Górniak i dodała, że na razie nic więcej nie zdradzi.


Edyta wielokrotnie potrafiła zaskakiwać swoimi sylwestrowymi koncertami. Być może podczas swojego show wykona premierowo nowy singiel zwiastujący jej album, który wcześniej miała zaśpiewać na scenie "The Voice".

Zobacz: Edyta Górniak zdradza szokujące fakty na temat Eurowizji

Naturalna Edyta Górniak w drodze na jogę:

Więcej na temat Party Edyta Górniak Sylwester