Edyta Górniak zaręczyła się z fanami

Edyta Górniak: Zaręczyłam się!

Edyta Górniak zaręczyła się z fanami

Wczoraj w studio Transcolor w Warszawie Edyta Górniak nagrywała swoje koncertowe DVD i sylwestrowe show dla HBO. Na wyjątkowe wydarzenie gwiazda zaprosiła m.in. redakcję AfterParty.pl. Podczas zjawiskowego występu Edyta aż pięć razy zmieniała swoje stylizacje i przy każdej metamorfozie opowiadała różne ciekawostki ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Zobacz: Ile Górniak zarobi w sylwestra?

W połowie koncertu, przed jedną z piosenek Górniak pokazała pierścionek na palcu i zdradziła, że "zaręczyła się". Szybko jednak wytłumaczyła o co chodzi.

- Czytacie tabloidy? Bo ostatnio pisali, że zaręczyłam się. Otóż tak, zaręczyłam się z moimi fanami. Ten pierścionek dostałam od nich w prezencie urodzinowym.


Gratulujemy Edycie dystansu do siebie. To już kolejny raz kiedy diwa udowodniła, że z poczuciem humoru odbiera wszelkiego rodzaju plotki na swój temat. Przypomnijmy: Górniak śmieje się ze swoich ust. Poza tym, to kolejny już raz kiedy gwiazda podkreśla swoją miłość i szacunek do fanów. Oby każda sława miała podobne podejście.

Zobacz jak zmieniała się Edyta Górniak przez ostatnie 20 lat:

Więcej na temat Edyta Górniak zaręczyny
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03