Edward Miszczak o oglądalności programu Kuby Wojewódzkiego
ONS
Newsy

Miszczak o show Wojewódzkiego: Zastanawiamy się nad...

Zmiany w programie Kuby?

Kuba Wojewódzki wbrew pozorom nie czuje się podczas dużych medialnych imprez jak ryba w wodzie. Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny na niedawnej konferencji TVN, podczas której zaprezentowano jesienną ramówkę stacji. Kuba wyszedł jeszcze przed jej zakończeniem, a w trakcie był bardziej zajęty swoim telefonem niż samym wydarzeniem. Z drugiej strony Wojewódzki ma zapewniony status gwiazdy, której rozmowy na temat życia prywatnego nie są potrzebne do budowania popularności. Przypomnijmy: Chylińska i Wojewódzki nie wytrzymali długo na konferencji. Wyszli przed końcem

Podczas prezentacji Wojewódzki wyznał też nieoczekiwanie, że chciałby wrócić do "Mam Talent". Ciężko powiedzieć, na ile była to poważna deklaracja, ale Edward Miszczak raczej się ku niej nie skłania. Wręcz przeciwnie - ma zupełnie inny pomysł. W końcu Kuba sam w sobie jest na tyle cenny, że towarzystwo innych gwiazd nie jest mu potrzebne by odnieść sukces. Zobacz: "Mam Talent" zamknięty dla Wojewódzkiego. Miszczak ma inny pomysł na Kubę

Podczas jednego z wywiadów, dyrektor TVN-u został też skonfrontowany z dość niewygodnym pytaniem, mianowicie przyczyną coraz niższej oglądalności show Kuby. Od ponad roku można bowiem obserwować regres w wynikach, które osiąga program, ale nie jest to dla niego jakąś szczególną zmorą. Miszczak przyznaje natomiast, że wraz z Wojewódzkim myśli nad korektami w formule programu. Dlaczego? Powodem jest niechęć niektórych celebrytów przed pojawieniem się na kanapie showmana. Czasami z różnych dziwnych powodów.


Oglądalność nie spada. Jest niższa wtedy, kiedy ma słabego gościa. I cały problem Kuby polega na tym, że jego goście się często boją, że o coś prywatnego zapyta, że coś tam się wydarzy. Musimy się z tym jakoś zmierzyć, bo problemem Kuby jest dziś tylko nierówny poziom gości. Jednego ma rewelacyjnego, a drugiego słabego. Gość rewelacyjny, to taki, którzy przyjmie jego formułę, czyli będzie się bawił. Być może jest tak, że Kuba się wyspecjalizował w zadawaniu pewnych pytań. Gdy był bardziej nieporadny, dało się do niego przyjść, a dzisiaj jest mega profesjonalny i część ludzi się go boi. Dzisiaj chciałem zapytać, czy Agnieszka Dygant przyjdzie kiedyś do niego. Jest jakiś powód, dla którego woli nie przychodzić. Zastanawiamy się więc z Kubą nad modyfikacją tego programu - wyznał w rozmowie ze szpilkialeksandrowskiej.blog.pl Miszczak.


Myślicie, że ewentualne zmiany poprawią i tak dobrą oglądalność programu Wojewódzkiego?

Zobacz: Wojewódzki z piękną dziewczyną w Sopocie. Jeździli autem za milion złotych

Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska na konferencji TVN:

Kuba Wojewódzki ma kanał YouTube
Newsy
Wojewódzki ma prywatne konto na YouTube? Pojawiają się tam zaskakujące filmiki
Showman rozkręca chyba nowy kanał

Podczas ostatniej konferencji prasowej TVN, wyjątkowo znudzony wydawał się być Kuba Wojewódzki . Dziennikarz zaskoczył też wszystkich deklaracją o chęci powrotu do "Mam Talent". Plany showmana zostały skonfrontowane z dyrektorem stacji, który widzi jego karierę nieco inaczej. Przypomnijmy: "Mam Talent" zamknięty dla Wojewódzkiego. Miszczak ma inny pomysł na Kubę Wiele wskazuje na to, że Wojewódzki realizuje też swoje inne pomysły, które niekoniecznie związane są z jego show. Jak donosi blog JastrzabPost.pl, Kuba prowadzi swój prywatny kanał na YouTube pod nazwą "Warsaw City Reality". Na razie można zobaczyć tam trzy klipy wideo obrazujące codzienne życie mieszkańców stolicy. Co ciekawe, ja jednym z nich widzimy wywożone na lawecie Lamborghini należące do Kuby. Poniżej jeden z filmików zamieszczony na domniemanym kanale Wojewódzkiego. Co sądzicie? Zobacz: Wojewódzki z piękną dziewczyną w Sopocie. Jeździli autem za milion złotych Kuba Wojewódzki na konferencji TVN:

Edward Miszczak o Kubie Wojewódzkim
ONS
Newsy
"Mam Talent" zamknięty dla Wojewódzkiego. Miszczak ma inny pomysł na Kubę
W sprawę zamieszana jest Chylińska

Wczorajsza prezentacja jesiennej ramówki TVN była doskonałą okazją, by dowiedzieć się co nowego u największych gwiazd stacji. Swoją obecnością zaszczycili również Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska . Niestety, tuż po zakończeniu oficjalnej części imprezy, uciekli z konferencji. Przypomnijmy: Chylińska i Wojewódzki nie wytrzymali długo na konferencji. Wyszli przed końcem Kuba podczas trwania prezentacji oferty programowej stwierdził, że tęskni za Agnieszką i rolą jurora w "Mam Talent" u jej boku. Jego życzenie nie umknęło uwadze dyrektorowi programowemu TVN, Edwardowi Miszczakowi . W rozmowie z TVN.pl stwierdził, że nie ma szansy na powrót Kuby do show, chciałby jednak w przyszłości stworzyć dla obojga oddzielny program: Kuba powiedział, że chętnie by wrócił do Agnieszki Chylińskiej, a nie do Mam Talent. Mam Talent jest już passe, zamknięta przygoda Kuby. Ciągle szkoda mi tego, jak wzajemnie reagowali. Być może coś wymyślimy dla Kuby i Agnieszki. Nie wiem co, ale szkoda rezygnować z tego, co oboje potrafią przed kamerą. - zapowiada Miszczak Niewątpliwie byłby to hit sezonu. Czekamy z niecierpliwością Zobacz:  Wojewódzki wściekł się na "Show". Chce zemścić się na naczelnej     Gwiazdy na konferencji TVN: 

Edward Miszczak zachwycony Kubą Wojewódzkim
Instagram/ONS
TV-Show
Edward Miszczak skomentował nieobecność Kuby Wojewódzkiego na ramówce TVN! Dlaczego go nie było?
Edward Miszczak skomentował nieobecność Kuby Wojewódzkiego na ramówce TVN! Dlaczego go nie było?

Kto jest największą gwiazdą w stacji TVN? Kuba Wojewódzki ! Edward Miszczak w jednym z wywiadów skomentował nieobecność dziennikarza podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji, a przy okazji zapewnił, że Wojewódzki może liczyć na specjalne względy. Czy dyrektor programowy ma żal do Kuby za to, że nie pojawił się na ramówce? Okazuje się, że nie!   Edward Miszczak zachwycony Kubą Wojewódzkim Edward Miszczak w rozmowie z Super Expressem zapewnił, że Kuba Wojewódzki to prawdziwy król stacji TVN. Zapytany o to, dlaczego zabrakło go na prezentacji ramówki, podczas której Marcin Prokop żartował z nieobecności swojego kolegi, dyrektor programy z rozbrajającą szczerością przyznał, że pozostałe gwiazdy... zazdroszczą Kubie! ...oni wszyscy mu zazdroszczą. Bo Prokop musi pracować. Każdy ma tutaj jakąś funkcję, a Kuba... Ja zawsze mówię: „ale król może więcej” - powiedział Edward Miszczak. Kuba jest jak Kuba. Król TVN-u. Ciągle jest w dobrej formie, ciągle jest oglądany.  Kuba po prostu nie musi bywać na konferencjach TVN i promować swojego show. I nikt nie ma do niego pretensji o to, że się nie pojawił. Dyrektor programowy skomentował również plotki, że program Kuby Wojewódzkiego zniknie z anteny TVN. Edward Miszczak twierdzi, że show Kuby cały czas ma dobre wyniki oglądalności, dlatego nikt nie wtrąca się w jego program i na pewno nie zniknie on z ramówki TVN.   Waszym zdaniem Kuba Wojewódzki rzeczywiście zasługuje na miano "króla TVN"?    Zobacz także:  Pierwsze zdjęcie nowego jury "Mali Giganci"! Bohosiewicz i Chylińska z nowymi fryzurami! ZDJĘCIA   Edward Miszczak skomentował nieobecność Kuby Wojewódzkiego na ramówce TVN. Dziennikarz nie pojawił się na prezentacji wiosennej ramówki TVN.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner