Newsy

Dziś poznamy ostatnich finalistów "The Voice Kids 3"! Ten występ to as w rękawie Cleo?

Dziś poznamy ostatnich finalistów "The Voice Kids 3"! Ten występ to as w rękawie Cleo?

Dziś o 20:05 w TVP 2 zobaczymy ostatnie bitwy oraz sing offy w trzeciej edycji "The Voice Kids". Na muzycznym oktagonie zmierzą się dzieci z drużyny Cleo. W sieci pojawił się już fragment jednej z bitew. Magdalena Pająk, Wiktoria Zwolińska i Cornelia Andrzejak dostały od trenerki nie lada wyzwanie! Zaśpiewały piosenkę "At Last" Etty James czyli klasyk muzyki jazzowej.  

Trenerzy nie kryli zachwytu: 

- Mieliśmy dzisiaj iście królewski występ - stwierdził Tomson.
- Sięganie po takie utwory wymaga dużej świadomości, dojrzałości i doświadczenia. Pokazałyście klasę i to, jak ten utwór jest piękny - dodał Baron. 

Warto również zwrócić uwagę na miny Dawida Kwiatkowskiego podczas występu nastolatek. Ten występ zdecydowanie zrobił wrażenie! To będzie czarny koń drużyny Cleo? 

Oto dotychczasowy skład finałowy: 

- Drużyna Dawida Kwiatkowskiego: Anastazja Maciąg, Marcin Maciejczak, Ala Tracz
- Drużyna Tomsona i Barona: Ola Gwazdacz, Ewelina Kozub, Hania Sztachańska 

Dziś poznamy ostatnią trójkę z drużyny Cleo! 

Zobacz także: Ta nastolatka pracuje z najlepszymi! Rośnie konkurencja dla Roxie Węgiel i Viki Gabor?

Wieczorem znany już będzie cały finałowy skład The Voice Kids 3! Czyj podopieczny ma największą szansę wygrać trzecią edycję show? Drużyna Cleo już raz świętowała sukces! Drugą edycję talent show wygrała Anika Dąbrowska. Czy w tym roku uda się to powtórzyć? 

The Voice Kids 3 - Tomson, Baron, Cleo i Dawid Kwiatkowski
Jan Bogacz / TVP

 

Hania Sztachańska, Marcin Maciejczak, Natalia Kawalec z "The Voice Kids 3"
The Voice Kids
Newsy
"The Voice Kids" wyłoni nowego idola nastolatek. Ida Nowakowska zdradza, jaka jest atmosfera za kulisami
"The Voice Kids" wyłoni nowego idola nastolatek. Ida Nowakowska zdradza, jaka jest atmosfera za kulisami

W najbliższą sobotę odbędą się ostatnie bitwy oraz sing offy w The Voice Kids . O trzy miejsca w finale będą starać się uczestnicy z drużyny Cleo. Do tej pory do finału zakwalifikowali się Marcin Maciejczak, Anastazja Maciąg i Ala Tracz z drużyny Dawida Kwiatkowskiego oraz Ola Gwazdacz, Hania Sztachańska i Ewelina Kozub z drużyny Tomsona i Barona . Niedługo poznamy ostatnie trzy nazwiska.  Kto wygra trzecią edycję The Voice Kids i pójdzie w ślady Roxie Węgiel, Aniki Dąbrowskiej i Viki Gabor? Ida Nowakowska zdradza, jakie emocje panują na planie oraz jak ze stresem radzą sobie młodzi artyści. Czy są gotowi na wielką karierę, która prawdopodobnie już niedługo stanie przed nimi otworem? Zobacz także:  Baron odsłania kulisy "The Voice Kids"! Kto ma największą szansę na wygraną? Ida Nowakowska o relacjach, które panują na planie The Voice Kids. Zna już faworytów?   

Tomson i Baron w The Voice Kids
East News
Newsy
Za nami bitwy drużyny Tomsona i Barona w "The Voice Kids"! Zobaczcie najlepsze występy!
"The Voice Kids" wkracza w decydującą fazę! Zobaczcie najlepsze bitwy uczestników z drużyny Tomsona i Barona!

Za nami kolejny odcinek "The Voice Kids" , w którym nie brakowało emocji i wzruszeń! Młodzi wokaliści zostali połączeni w tria i rozpoczęli rywalizację o miejsce w wielkim finale programu. Zobaczcie, które bitwy zrobiły na jurorach i publiczności największe wrażenie! Te występy po prostu trzeba zobaczyć! Zobacz także:  Marcin Maciejczak to faworyt "The Voice Kids 3"? W "Mam Talent" doprowadził Chylińską do łez! "The Voice Kids" - najlepsze bitwy z drużyny Tomsona i Barona! Kto przeszedł do wielkiego finału? Program "The Voice Kids" wkroczył w decydującą fazę. Przesłuchania w ciemno dobiegły końca i wszyscy jurorzy skompletowali swoje drużyny. Cleo , Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron połączyli swoich podopiecznych w tria. W sobotni wieczór do walki o wielki finał stanęli uczestnicy z grupy Tomsona i Barona . Jurorzy musieli dokonać naprawdę trudnego wyboru, gdyż poziom wykonań młodych wokalistów był naprawdę imponujący! Które bitwy zrobiły największe wrażenie?  Fenomenalnym wykonaniem w sobotnim odcinku "The Voice Kids" mogą pochwalić się  Aleksandra Olszewska, Ewelina Kozub i Kinga Wołoszyn. Młode wokalistki wykonały utwór "Domino" z repertuaru Jessie J. Trenerzy stanęli przed trudnym wyborem, a pozostali jurorzy nie ułatwiali zadania Tomsonowi i Baronowi.  Bardzo rasowy występ. Brzmicie jak diwy. Na miejscu chłopaków wzięłabym wszystkie trzy - powiedziała Cleo. Ostatecznie Tomson i Baron zadecydowali, że do dalszego etapu zabiorą ze sobą Ewelinę Kozub !  Kolejny fantastyczny występ, który z pewnością na długo zostanie zapamiętany przez fanów programu "The Voice Kids" zaprezentowali   Lara Hidane, Fabian Kurynta i Aleksandra Gwazdacz. To...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner