Grupa Spice Girls to bez wątpienia jeden z symboli popkultur drugiej połowy lat 90-tych. Na punkcie girlsbandu w najlepszych momentach jego kariery szalał cały świat. Geri, Emma, Mel B, Mel C oraz Victoria był wszędzie: na plakatach, koszulkach,kubkach. Piosenkarki podpisywały lukratywne kontrakty z największymi markami, a nawet doczekały się własnego filmu. W tym roku na zakończenie Igrzysk Olimpijskich w Londynie zespół ponownie się zjednoczyła, aby po kilkunastu latach jeszcze raz zaśpiewać dla swoich fanów. Przypomnijmy: Był czad! Tak Spice Girls zamknęły Olipiadę

Reklama

Popularność i historia Spice Girls zainspirowała twórców do stworzenia musicalu na temat dziewczyn. Premiera sztuki "Viva Forever!" odbyła się w tym tygodniu w Londynie na West Endzie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć Spicetek. Wokalistki ponownie spotkały się, aby z łezką w oku powspominać dawne czasu.

Wszystkie członkinie zespołu, oprócz Victorii z wielką radością pozowały do wspólnych zdjęć na czerwonym dywanie. Posh Spice zjawiła się na imprezie lekko spóźniona i w blasku fleszy wolała brylować ze swoim mężem Davidem Beckhamem i dziećmi. Czyżby dziewczyny ponownie dotknął jakiś konflikt?

Reklama

Zobaczcie jak Spice Girls udają przyjaźń, a Victoria omija je szerokim łukiem:

Reklama
Reklama
Reklama