Paulina Gałązka zmieniła kolor włosów na blond
EastNews

"Dziewczyny z Dubaju": Paulina Gałązka przefarbowała włosy na jasny blond na potrzeby roli! 

Paulina Gałązka zmieniła kolor włosów na blond
EastNews

Paulina Gałązka, znana m.in. z seriali "Znaki", "Na dobre i na złe" czy "Pierwsza miłość", zagra jedną z głównych ról w filmie "Dziewczyny z Dubaju", którego produkcją zajmuje się m.in. Doda. Zdjęcia ruszą niebawem, tymczasem aktorka przeszła sporą metamorfozę! Znów jest blondynką. Zobaczcie!

Paulina Gałązka w filmie "Dziewczyny z Dubaju"

Film "Dziewczyny z Dubaju" może być najgłośniejszą kinową premierę 2021 roku! W obsadzie znalazła się plejada gwiazd - m.in. Jan Englert czy Katarzyna Figura, ale również Olga Kalicka, Anna Karczmarczyk, Kasia Sawczuk czy właśnie Paulina Gałązka. Produkcja dotyczy słynnej "afery dubajskiej" z udziałem polskich prostytutek:

Po raz pierwszy w swojej filmowej karierze podejmuję temat bohatera, a raczej bohaterki, która nie jest w jednoznaczny sposób pozytywna. Jest to dla mnie bardzo ciekawa i nowa droga, zupełnie nowe doświadczenie. Wszyscy jednak kochamy filmy o gangsterach i fascynujemy się mrocznymi bohaterami, mimo że wiemy, że są to ludzie o wątpliwej moralności. Robimy więc kino gangsterskie tylko, że z dziewczynami lekkich obyczajów w roli głównej. Ciemna strona ludzkiej natury, to do czego być może każdy z nas jest zdolny bądź nie jest, to temat, który zawsze fascynował i widzów, i filmowców. Takie pytanie chciałabym, żeby widz zadał sobie po wyjściu z kin - mówi reżyserka obrazu, Maria Sadowska

Aktorka, znana z roli Dominiki w "Na dobre i na złe", specjalnie na potrzeby roli przefarbowała włosy na jasny blond! 

Tysiące twarzy, setki miraży. To człowiek tworzy metamorfozy - napisała aktorka na Instagramie. 

Jak Wam się podoba Paulina w jasnym blondzie? Zobaczcie sami!

Paulina Gałązka zmieniła kolor włosów na blond

W filmie "Dziewczyny z Dubaju" zagra z m.in. Olgą Kalicką.

Paulina Gałązka i Olga Kalicka zagrają w filmie "Dziewczyny z Dubaju"

 

Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08