Natalia Siwiec, Mia Magdalena Boczarska z czarnym wózkiem Marcela Leszczak
East News
To dla nich wyjątkowy czas!
1/8
East News

26 maja w Polsce obchodzony jest Dzień Matki. To będzie wyjątkowy czas szczególnie dla kilku gwiazd. W tym roku po raz pierwszy to nie tylko one będą składały życzenia, ale same również otrzymają mały drobiazg. Natalia Siwiec, Magdalena Boczarska, Weronika Rosati - to tylko kilka celebrytek, które po raz pierwszy będą świętowały Dzień Matki w nowej roli.

 

Jesteście ciekawi, dla kogo jeszcze ten czas będzie wyjątkowy? Sprawdźcie to w naszej galerii!

 

POLECAMY: "Poród był bardzo trudny" Lewandowska do ostatniej chwili bała się, że... Nigdy o tym nie mówiła!

2/8
Natalia Siwiec, Mia
Instagram

Jedną z gwiazd, która w tym roku po raz pierwszy będzie świętowała Dzień Mamy w nowej roli, jest Natalia Siwiec. Celebrytka i jej mąż, Mariusz Raduszewski, doczekali się uroczej córeczki. Mia przyszła na świat 21 sierpnia 2017 roku i od razu stała się oczkiem w głowie rodziców. Natalia Siwiec bardzo często pokazuje swoją małą księżniczkę w internecie. Rodzice są bardzo dumni i bezgranicznie zakochani w tej uroczej istotce!

 

Zobacz: Córka Natalii Siwiec skończyła pół roku! Jest coraz bardziej podobna do mamy!

3/8
Magdalena Boczarska z czarnym wózkiem
Facebook

W 2017 roku na świecie pojawił się także Henryk, syn Magdaleny Boczarskiej oraz Mateusza Banasiuka. Aktorka od dawna marzyła o posiadaniu dzieci. Gdy w końcu znalazła mężczyznę, u którego boku poczuła się szczęśliwa i bezpieczna, nie chciała już dłużej zwlekać. Choć Henio dał im trochę w kość, przez co nie mogli się wyspać, oboje zapewniają, że są najszczęśliwszymi osobami na świecie. Gratulujemy!

4/8
Instagram

Dla Weroniki Rosati to również będzie wyjątkowy czas. Aktorka 26 maja po raz pierwszy wystąpi w nowej roli. Elizabeth jest spełnieniem jej marzeń. Dziewczynka przyszła na świat 11 grudnia 2017 roku. Ojcem tej kruszynki jest partner Weroniki Rosati, Robert Śmigielski. Aktorka od początku mogła liczyć nie tylko na swojego ukochanego, ale również na mamę. Teresa Rosati dzielnie wspierała ją w pierwszych tygodniach życia Elizabeth. Taka babcia to prawdziwy skarb!

 

Zobacz: Macierzyństwo jej służy! Rosati pokazała zdjęcie z córeczką

5/8
Marcela Leszczak
Instagram

Marcela Leszczak również została po raz pierwszy mamą w 2017 roku. 17 października na świat przyszedł Fryderyk, owoc jej miłości z Michałem Koterskim. Aktor nie spodziewał się, że będzie jeszcze tak szczęśliwy. W programie "Uwaga! Kulisy sprawy" przyznał, że przez swoje złe doświadczenia i błędy, które popełnił, nie chciał od losu zbyt wiele. Okazało się jednak, że tuż za rogiem czekała go prawdziwa niespodzianka. Marcela, którą poznał w teatrze, przewróciła jego świat do góry nogami. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Czekamy na kolejne owoce ich uczucia! :)

 

Zobacz: Misiek Koterski i Marcela Leszczak na spacerze. Zobacz drugi wózek małego Fryderyka!

6/8
Magdalena Lamparska

Szczęście uśmiechnęło się także do Magdaleny Lamparskiej. Do tej pory młoda aktorka nie miała szczęścia w miłości. Wszystko zmieniło się, gdy na swojej drodze spotkała Bartka Osumka, z którą połączyła ją pasja do podróżowania. Niedługo potem na świecie pojawił się ich ukochany synek, Tymoteusz. Para zupełnie straciła głowę dla tego słodziaka!

7/8
Instagram

Marta Żmuda Trzebiatowska na długo zapamięta wrześniowy dzień, kiedy po raz pierwszy zobaczyła swojego synka. Bruno był bardzo wyczekanym dzieckiem. Rodzice od razu stracili dla niego głowę. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula starają się jednak nie pokazywać swojego synka w mediach, ponieważ bardzo cenią sobie prywatność.

8/8
	Izabela Zwierzyńska z "Barw szczęścia" pokazała PIERWSZE ZDJĘCIE z synkiem!
Instagram

Izabela Zwierzyńska znana jest widzom przede wszystkim z serialu "Barwy szczęścia", gdzie wciela się w postać Iwony Pyrki. Aktorka zmuszona była jednak zniknąć z telenoweli. Iza Zwierzyńska zaszła w ciążę i postanowiła skupić się przede wszystkim na swoim synku, Franciszku, który przyszedł na świat 7 października 2017 roku. Mamy jednak nadzieję, że już niebawem znowu zobaczymy ją w serialu TVP2!

Więcej na temat Dzień Matki