Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Taniec z Gwiazdami w Polsacie
ONS
Newsy

Polsat zmienia dzień emisji "Tańca z Gwiazdami"

Nie będziemy oglądać gwiazd w niedzielne wieczory

Od momentu ogłoszenia informacji o tym, iż Polsat będzie emitował wiosną "Taniec z Gwiazdami", w mediach rozpoczął się prawdziwy festiwal kandydatur uczestników, jurorów i tancerzy. Stacja powoli kompletuje cały skład programu, a my potwierdziliśmy już kilka nazwisk gwiazd, które zobaczymy na antenie. Przypomnijmy: Aneta Zając wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

Również same władze Polsatu ujawniają coraz więcej szczegółów dotyczących produkcji. Od początku zastanawiano się, w jakim dniu tygodnia będzie transmitowane taneczne show.  W TVN była to niedziela, ale Polsat w tej kwestii postawił na nowy schemat. Jak wyjawiła Nina Terentiew, "Taniec z Gwiazdami" w jej stacji będzie emitowany w piątki o 20:00. Dyrektor programowa tłumaczy to niuansami związanymi z dotychczasowym formatem ramówki Polsatu.
 

My mamy w tym paśmie show "Tylko muzyka. Must be the Music" i nie chcemy zmieniać przyzwyczajeń naszych widzów. Natomiast widzowie programów tanecznych wiedzą, że mogą je u nas znaleźć w piątki - wyznała w rozmowie z "Press" Terentiew.


Przy okazji Terentiew potwierdza prawdopodobną obecność Michała Malitowskiego jako jednego z jurorów, o czym pisaliśmy już kilka tygodni temu. Zobacz: "Taniec z Gwiazdami" wraca, ale nie do TVN. Znamy szczegóły
 

Trwa kompletowanie par i jury. Chciałabym, żeby zasiadał w nim między innymi Michał Malitowski - dodaje.


Transmisja w piątki to dobra decyzja? Polsat zdoła przyciągnąć przed ekrany telewizorów wielomilionową widownię?

Zobacz: Kolejny potwierdzony uczestnik "Tańca z Gwiazdami". To znany wokalista

Gwiazdy na imprezie po ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" w TVN:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Nina Terentiew o Tańcu z Gwiazdami w Polsacie
ONS
Newsy
Polsat zdradził skład jury "Tańca z gwiazdami". Kogo zobaczymy?
Kolejne szczegóły na temat show

"Taniec z Gwiazdami" zadebiutuje w ramówce Polsatu już za kilka tygodni, a obecnie trwają już ostatnie rozmowy dotyczące finałowego składu gwiazd, które zobaczymy na parkiecie. Kilka nazwisk zostało już potwierdzonych, a niektórzy nawet typują już ewentualnych zwycięzców. Przypomnijmy: "Wiem kto wygra Taniec z Gwiazdami" Kto będzie oceniał taneczne popisy celebrytów? Jak już informowaliśmy przy okazji sensacyjnej wówczas informacji o przejęciu przez Polsat praw do "Tańca", jednym z jurorów będzie Michał Malitowski . Pisaliśmy o tym jako pierwsi tutaj . Dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew , potwierdziła w najnowszym wywiadzie dla "Press" nasze doniesienia. Zdradziła również, że w jury zasiądą Beata Tyszkiewicz i Ivona Pavlović czyli duet znany już z TVN. Kto będzie czwartym sędzią?   Oprócz tych osób będziemy mieli w jury jeszcze pewnego znanego aktora, który zadebiutuje jako juror, ale to na razie tajemnica – powiedziała w rozmowie z "Press" Nina Terentiew. Macie swoje typy? Polsat stawia póki co na sprawdzone w tym formacie nazwiska. Zobacz: Znamy kolejnego uczestnika "Tańca z Gwiazdami". Tym razem to znany wokalista   Impreza po ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami":

Nina Terentiew o Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Nina Terentiew o "Tańcu": Gwiazdy już rozpoczęły treningi
Dyrektor Polsatu potwierdza też nasze doniesienia

Machina "Tańca z Gwiazdami" ruszyła pełną parą. Media niemal codziennie podają nowe informacje na temat kandydatów do zmagań na parkiecie i potencjalnych jurorów. Gwiazdy raczej niechętnie komentują plotki, choć niektórzy już głośno zadeklarowali, że w show nie wystąpią. Inni wciąż się zastanawiają. Przypomnijmy: Piróg jurorem w "Tańcu z Gwiazdami"? Podjął już decyzję W końcu na temat formatu postanowiła wypowiedzieć się dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew . Potwierdziła one nasze doniesienia na temat pary prowadzących nową edycję "Tańca z Gwiazdami i zdradziła kilka nowych szczegółów. Zobacz: Wiemy kto poprowadzi Taniec z Gwiazdami w Polsacie Terentiew w rozmowie z Gazetą.pl nie chciała jednak komentować doniesień o konkretnych nazwiskach, którą krążą w prasie. Wyjawiła natomiast, że część gwiazd rozpoczęło już treningi, aby upewnić się przed podpisaniem kontraktu ze stacją, że udział w show jest dobrym pomysłem.   Trwają castingi na jurorów, tancerzy, zaś polscy artyści, którzy są zainteresowani wzięciem udziału w programie, próbują swoich sił z tancerzami przed ostatecznym podjęciem decyzji - wyznała w wywiadzie dla Gazety.pl Nina. Nieoficjalnie mówi się o udziale m.in. Natalii Siwiec , Rafała Brzozowskiego czy Sylwii Grzeszczak . Macie swoje typy? Zobacz: Beata Tyszkiewicz jurorką Tańca z Gwiazdami w Polsacie '); //--> Gwiazdy na imprezie po ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" w TVN:

"Taniec z Gwiazdami" znika z anteny
TV-Show
TYLKO U NAS! Wiemy, jaki program zastąpi "Taniec z gwiazdami" i kto go poprowadzi!
Znamy plany stacji Polsat!

Wiemy, jaki program zastąpi " Taniec z gwiazdami "! Kilka dni temu Nina Terentiew zdradziła, że jesienią nie zobaczymy nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Show prowadzone przez Paulinę Sykut i Krzysztofa Ibisza wróci na antenę Polsatu dopiero na wiosnę, a jesienią zobaczymy nowy program taneczny.    Nowy program taneczny zamiast Tańca z gwiazdami       Myślimy o innym projekcie tanecznym, który byłby emitowany na zmianę z „Tańcem z Gwiazdami” - przyznała Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl. - Pierwszą edycję nowego tanecznego show chcemy pokazać już jesienią tego roku, ale ostatecznie jeszcze nie podjęliśmy decyzji.   Jaki program zastąpi "Taniec z gwiazdami"? Jak udało nam się dowiedzieć, jesienią 2018 Polsat pokaże polską edycję show "World of Dance"! Co to za program?   "World of Dance" - nowe show Polsatu   "World of Dance" to amerykański program rozrywkowy, którego producentką jest Jennifer Lopez. W show rywalizują ze sobą tancerze w różnych stylach tanecznych, a ich umiejętności ocenia jury. Główna nagroda w amerykańskiej wersji show to milion dolarów! Producentem nowego show Polsatu będzie Rinke Rooyens. Kto poprowadzi polską wersję "World of Dance"? Jak udało nam się dowiedzieć, Polsat bierze pod uwagę aktorkę Patricię Kazadi oraz tancerkę Idę Nowakowską. Obie mają doświadczenie w programach tanecznych - Kazadi była prowadzącą, a Ida jurorką "You Can Dance – Po prostu tańcz".   Cieszycie się, że Polsat pracuje nad nowym show tanecznym?   ZOBACZ:  Znany polski gwiazdor chciał adoptować Tomka Barańskiego gdy jako dziecko stracił rodziców! Tancerz wyjawił nam szczegóły!   Kolejna edycja Tańca z gwiazdami dopiero za rok! Polsat pracuje nad nowym formatem - "World of Dance". Producentką i...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner