książę Harry odwiedził szpital dziecięcy
East News

Złapał za brodę księcia Harry'ego! Jego reakcja? Musicie zobaczyć to wideo

książę Harry odwiedził szpital dziecięcy
East News

Książę Harry niedawno został tatą. Jego synek, Archieprzyszedł na świat dokładnie 6 maja. Książę nie ukrywa, że to był wyjątkowy moment w jego życiu. Harry spełnia się w nowej roli i choć nie mamy okazji zobaczyć, jak zajmuje się swoim synkiem, wiemy, jak dobre ma podejście do dzieci! Właśnie udowodnił to podczas wizyty w szpitalu dziesięcym Sheffield.

Książę spotkał się tam z małymi pacjentami. Z jednym porozmawiał, innym podał dłoń i przywitał się. Dla dzieci z pewnością było to niesamowite wydarzenie, ale i dla księcia! Harry był zachwycony małymi pacjentami, nawet wtedym gdy jeden z nich... potargał go za brodę.

Zobaczcie poniżej, jaka była reakcja księcia.

Książę Harry w dziecięcym szpitalu

Książę Harry najwięcej czasu poświęcił małemu Noah, który całkowicie zakochał się w jego brodzie! Chłopiec cały czas próbował złapać za brodę księcia i w pewnym momencie złapał go za brodę. Zobaczcie, jak zareagował Harry:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Little Noah seems to be loving Harry’s beard! 😂 Harry has arrived at Sheffield Children’s Hospital!☀️ 🏥 On arrival, Harry signed the Visitors Book, which was previously signed by his mother, Princess Diana, on a visit in November 1989. ✍️ Harry then met patients and their families on one of the Hospital’s four new wards! After that he will visit the Plaster Room where children can paint and do some other funny stuff together. 🎨 . . Next stop is the Sheffield Hallam University, then he’ll head to the Invictus Games trials . #duchessofsussex #meghanmarkle #princeharry #britishroyalfamily #royalfamily #royals #archieharrison

Post udostępniony przez Meghan (@_duchess_of_sussex)

Czyż to nie uroczy widok? Książę Harry bez wątpienia ma dosknałe podejście do dzieci, więc można się domyślać, że świetnie zajmuje się Archiem. Nic dziwnego, w końcu ma już wprawę! Książę z pewnością mógł trenować opiekę nad dziećmi przy dzieciach swojego brata: George'u, Charlotte i Louisie. 

Warto równeż dodać, że szpital Sheffield odwiedziała mama księcia Harry'ego i Williama, księżna Diana i to dokładnie 30 lat temu! Jej wizyta u małych pacjentów przypadła na listopad 1989 roku. Zarówno księżna Diana, jak i książę Harry wpisali się do tej samej księgi pamiątkowej. 

książę Harry został uderzony w twarz
East News

Książę Harry chętnie rozmawiał z każdym małym pacjentem 

książę Harry wita się z dziećmi
East News

 

Więcej na temat Książę Harry
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43