East News
1/9
East News

Widzowie kochają takie historie! Fani popularnych seriali uwielbiają, gdy na ich oczach dorastają młode talenty. Wiele znanych gwiazd zaczynało swoje kariery, gdy miało zaledwie kilka lat. Rekordzistą jest między innymi Krystian Domagała, który wciela się w postać Mateusza Mostowiaka w "M jak miłość". Chłopak zaczął swoją przygodę z show-biznesem, gdy miał zaledwie kilka miesięcy!

 

Zobacz: "M jak miłość": Mateuszek przyzna się do... zabójstwa! W serialu gra od 16 lat. Zobaczcie, jak wyrósł! ZDJĘCIA

 

Nie tylko Krystian Domagała rozpoczął karierę aktorską w tak młodym wieku. Kto jeszcze może się pochwalić imponującym dorobkiem artystycznym? I przede wszystkim jak wyglądają dziś wasi serialowi ulubieńcy? Sprawdźcie w naszej galerii!

 

POLECAMY: "M jak miłość": Kinga urodzi bliźniaki?! Spójrzcie tylko na TO zdjęcie!

2/9
East News

Wiktoria Gąsiewska mimo młodego wieku może się pochwalić imponującym CV. 19-letnia zdążyła już zagrać u takich sław, jak choćby Jan Jakub Kolski ("Jasminum") czy też Andrzej Wajda ("Katyń"). Wiktoria Gąsiewska pojawiła się także w takich serialach, jak choćby "Na dobre i na złe" oraz "Rodzina zastępcza plus". Obecnie możemy ją także podziwiać w "Rodzince.pl", gdzie gra u boku swojego chłopaka, Adama Zdrójkowskiej. Jak wyglądał jej ukochany w dzieciństwie? Tego dowiecie się z następnego slajdu! 

 

POLECAMY: "Adam jest dojrzały jak na swój wiek, ale... ". Dlaczego Wiktoria Gąsiewska nie mieszka ze Zdrójkowskim?

3/9
East News

Adam Zdrójkowski dał się poznać szerszej publiczności jako przebojowy Kuba Boski w serialu "Rodzinka.pl". To była jego pierwsza rola i to od razu u boku u takich osobistości, jak choćby Małgorzata Kożuchowska czy też Tomasz Karolak. W dodatku produkcja TVP2 dała mu szansę poznać miłość jego życia - Wiktorię Gąsiewską! Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę. Wróżycie im ślub?

4/9
East News

Julia Wróblewska rozpoczęła swoją karierę w wieku zaledwie 8 lat. To właśnie wtedy zagrała jedną z głównych ról w filmie "Tylko mnie kochaj". Aktorka wcieliła się tam w postać Michaliny, córki bohatera granego przez Macieja Zakościelnego. Kino upomniało się o nią kilka lat później. Julia Wróblewska zagrała w filmie "Listy do M.". Później pojawiła się w jego kontynuacji. Oprócz tego zagrała też między innymi w "M jak miłość". Ostatnio mogliśmy ją za to podziwiać w show TVN "Agent. Gwiazdy 3". Niestety, nie udało jej się dojść do finału.

 

Zobacz także: Julia Wróblewska i Julia Wieniawa po maturze nie poszły na studia. Czy to była dobra decyzja?

5/9
East News

Kolejną dziecięcą gwiazdą, która wylansowała się dzięki roli w serialu "Rodzinka.pl", jest Maciej Musiał. Aktor wciela się tam w postać Tomka Boskiego. Celebryta musiał jednak zniknąć na rok z produkcji, ponieważ wymagały tego od niego studia aktorskie, które podjął w Krakowie. Oprócz "Rodzinki", Musiał ma na swoim koncie występy w takich serialach, jak choćby "Ojciec Mateusz" czy też "Hotel 52". Aktor zagrał również główną rolę w filmie "Mój biegun", gdzie zagrał Jasia Melę. Wróżycie mu wielką karierę?

6/9
East News

Marta Wierzbicka zadebiutowała w serialu "Na Wspólnej". Aktorka dostała się tam dzięki castingowi, który odbył się w jej szkole. Celebrytka przez ponad 12 lat wcielała się tam w postać Oli Zimińskiej, która dostarczała swoim rodzicom wielu wrażeń. Jej bohaterka miała za sobą uzależnienie od narkotyków, lesbijski romans oraz próbę samobójczą. Po zakończeniu pracy w "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka ograniczyła się jedynie do występów w teatrze. Mamy nadzieję, że już niebawem zobaczymy ją w jakiejś nowej produkcji. Wy również?

 

Zobacz: Wierzbicka odchodzi z "Na Wspólnej"? Jest oświadczenie aktorki! "Wbrew temu, co piszą niektórzy..."

7/9
East News/Instagram

Krystian Domagała to - jak już wspomnieliśmy - młody aktor, który może się już pochwalić niemal 16-letnim doświadczeniem. Gdy miał zaledwie kilka miesięcy, pojawił się w serialu "M jak miłość" jako Mateusz Mostowiak. 16-latek gra tam do dzisiaj. Czy następna bohaterka naszej galerii może się poszczycić większym doświadczeniem? Sprawdź!

8/9
East News

Aleksandra Szwed zadebiutowała w wieku 8 lat w serialu "Rodzina zastępcza". Celebrytka zagrała tam Elizę, adoptowaną córkę Jacka (Piotr Fronczewski) i Anki (Gabriela Kownacka). Później aktorka wzięła udział w popularnych programach rozrywkowych, jak choćby "Taniec z gwiazdami" czy też "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Prywatnie Ola Szwed jest szczęśliwą mamą Borysa.

 

Zobacz: Ola Szwed pokazała ZDJĘCIE synka Borysa! Trudno uwierzyć, że ma już 3,5 roku

9/9
East News

Agnieszka Kaczorowska zaczęła swoją karierę od roli Bożenki w "Klanie". Aktorka do tej pory pojawia się tam, mimo natłoku innych zajęć. Przypomnijmy, że niedawno Agnieszka Kaczorowska otworzyła swoją własną szkołę tańca, która była jej wielkim marzeniem. Z tego powodu celebrytka musiała rzucić pracę w "Tańcu z gwiazdami", gdzie była niekwestionowaną gwiazdą. Nowy biznes przyniósł jej także nową miłość. Agnieszka Kaczorowska niedawno zaręczyła się z Maciejem Pelą, który pracuje w jej szkole. Oboje mają wiele wspólnych planów...

 

Zobacz: "Najpiękniejsza niespodzianka" Wiemy, gdzie odbyły się zaręczyny Kaczorowskiej i jej ukochanego