Plotkara 4 sezon na DVD
mat. promo.

Już jest nowy sezon Plotkary na DVD!

Plotkara 4 sezon na DVD
mat. promo.
„Plotkara” to jedna z najgorętszych produkcji telewizyjnych ostatnich lat. Opowieść o barwnym życiu bogatej nowojorskiej młodzieży stała się kulturowym fenomenem, który podbił serca widzów praktycznie na całym świecie. Wydanie DVD czwartego sezonu kultowego serialu zadebiutuje w ofercie Galapagos Films już 14 czerwca.

Akcja serialu „Plotkara” rozgrywa się w Upper East Side – ekskluzywnej dzielnicy Manhattanu zamieszkałej przez bogaczy i pełnej drogi butików, restauracji oraz elitarnych prywatnych szkół. Poruszenie wśród lokalnej śmietanki towarzyskiej wywołuje niespodziewany powrót Sereny van der Woodsen (Blake Lively) – pięknej, niebieskookiej blondynki o idealnej figurze przekonanej, że nikt nie jest w stanie się jej oprzeć.

Serena była lokalną gwiazdą do czasu, gdy nagle i bez pożegnania wyjechała z Nowego Jorku by rozpocząć naukę w europejskiej szkole. Niestety, została z niej usunięta i postanowiła wrócić na „stare śmieci”. Pojawienie się Sereny na Manhattanie powoduje burzę plotek, które na swoim blogu rozpowszechnia tajemnicza „Plotkara”. Jedni się z jej przybycia cieszą, inni niekoniecznie...

Na pięciu płytach oprócz prawie 15 godzin serialu znajdą się wyjątkowe dodatki specjalne:

  • Klejnoty Paryża!
  • Wybierz się w podróż do Paryża razem z obsadą i twórcami serialu
  • Plotkara od kuchni: Jak powstawał odcinek 418
  • Spojrzenie za kulis na proces tworzenia odcinka “Rodzina na zdjęciu”
  • Gagi z planu  
  • Sceny niewykorzystane

Więcej na temat Plotkara
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00