Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Newsy

Dudziak pokazała córki na okładce (FOTO)

Rodzinna sesja z okazji dnia matki
Urszula Dudziak niedawno wydała swoją biografię podsumowującą jej działalność artystyczną. Książka "Wszystko wam wyśpiewam" okazała się bestsellerem, więc z tej okazji o gwieździe znów jest głośno, zupełnie tak samo jak na Filipinach i w innych krajach Azji. Dudziak przy okazji promowania swojej książki udzieliła kilku wywiadów. Ostatnio razem z córkami, Kasią i Miką, odwiedziły "Galę".

Z okazji dnia matki dwutygodnik zaprosił Urszulę i Kasię z Miką do wspólnej, rodzinnej sesji. Mikę Urbaniak mieliśmy okazję poznać już dawno temu, ale dla Kasi to absolutny debiut w roli "gwiazdy". Trzeba przyznać, że bardzo udany.

Zobaczcie córki Dudziak w sesji dla "Gali". Która jest do niej bardziej podobna?
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Urszula Dudziak
East News
TV-Show
Urszula Dudziak została jurorką "The Voice Senior". Kim jest są jej córki i partner? Poznajcie ją bliżej!
Urszula Dudziak będzie jedną z jurorek w "The Voice Senior". Poznajcie ją bliżej!

Już w sobotę 7 grudnia startuje nowe show TVP2. "The Voice Senior" to program, w którym zobaczymy emerytów, którzy spełniają swoje marzenia i występują na dużej scenie. Show poprowadzi niezawodny Tomasz Kammel, któremu towarzyszyć będzie Marta Manowska . Z kolei w jury zasiądą: Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk, Alicja Majewska oraz Urszula Dudziak . Co wiemy o tej ostatniej? Zobaczcie poniżej! Kim jest Urszula Dudziak? Urszuli Dudziak nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Od lat jest jedną z największych gwiazd na polskiej scenie. Urszula Dudziak zasłynęła przede wszystkim dzięki swojemu unikatowemu głosowi, którym potrafi wyczarować niesamowite dźwięki. Wystarczy wspomnieć choćby jej przebój z 1976 roku pt. "Papaya", który niedawno przeżywał swój renesans. W 2007 roku stał się on hitem na Filipinach, w Azji i Ameryce Południowej. Doczekał się nawet własnego układu tanecznego nazywanego "papaya dance".  Urszula Dudziak urodziła się w miejscowości Straconka, która obecnie jest dzielnicą Bielska-Białej. Od najmłodszych lat pasjonowała się muzyką. Grała na fortepianie. W szkole średniej pokochała muzykę jazzową, której jest wierna do dzisiaj.  Kim jest partner Urszuli Dudziak? Wielką miłością Urszuli Dudziak był muzyk jazzowy Michał Urbaniak. Para wzięła ślub i doczekała się dwóch córek: Miki oraz Katarzyny. Obie są utalentowane muzycznie. Mika zadebiutowała w 1995 roku i występowała na scenie z takimi artystami, jak choćby raper O.S.T.R., Mietek Szcześniak czy też Kayah.  Po rozwodzie z Michałem Urbaniakiem Urszula Dudziak związała się z Jerzym Kosińskim, wybitnym pisarzem. W 1993 roku po raz drugi wyszła za mąż za Szweda, kapitana żeglugi, Benghta Dahllofa. Jednak i ten związek nie przetrwał. Obecnie...

Mika Urbaniak mocno przytyła
Akpa
Newsy
Mika Urbaniak mocno przytyła. Co się stało z jej szczupłą figurą?
Córka Urszuli Dudziak coraz okrąglejsza

Wczoraj w warszawskiej siedzibie Radiowej Trójki odbył się urodzinowy benefis Urszuli Dudziak . Wokalistka obchodziła swoje 70-te urodziny i z tej okazji świętowało z nią kilka zaprzyjaźnionych gwiazd. Przypomnijmy: Kayah, Stenka, Jusis świętowały urodziny Urszuli Dudziak Na imprezie pojawiła się również córka Dudziak, Mika Urbaniak . Mika wspierała swoją mamę, ale sama również przyciągała uwagę - nie sposób nie zauważyć, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy Urbaniak mocno przytyła. Artystka próbowała ukryć mankamenty swojej figury obszernym czarnym strojem, ale efekt był raczej odwrotny - podkreśliła jeszcze mocniej, że przybyło jej trochę nadprogramowych kilogramów. Mika Urbaniak teraz i kilka miesięcy temu. Widać różnicę? Zdjęcia z benefisu Urszuli Dudziak:

Love Island
Instagram
Newsy
Ola Kotowska jest w związku z innym uczestnikiem "Love Island"?! Dziewczyna odpowiedziała na spekulacje internautów!
Ola Kotowska jest w związku z innym uczestnikiem "Love Island"?! Dziewczyna odpowiedziała na spekulacje internautów!

Dopiero co dowiedzieliśmy się o rozstaniu Oli i Rafała - uczestników drugiej edycji "Love Island" , a tu już pojawiły się spekulacje na temat rzekomego nowego związku dziewczyny. Jedna z internautek zapytała, czy przypadkiem Oli nie łączy coś więcej z innym uczestnikiem show! Fani nabrali podejrzeń na podstawie jednej z relacji w mediach społecznościowych, na której dziewczyna trzyma się za ręce z... Miką! Co na spekulacje internautów odpowiedziała Ola? Jakby tego było mało, Mika właśnie dodał dość dwuznaczną relację na swoim InstaStory.  Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Ola i Rafał z "Love Island" rozstali się. "Chciałbym mieć dziewczynę dla siebie, a nie dla wszystkich" "Love Island": Czy Ola Kotowska jest w związku z innym uczestnikiem show? Jak już wiadomo, związek Oli Kotowskiej i Rafała Pietrzaka z drugiej edycji "Love Island", to już przeszłość. Ich relacja nie trwała długo i zakończyła się po zaledwie kilku tygodniach po opuszczeniu "Wyspy Miłości". O rozpadzie związku Oli i Rafała, dowiedzieliśmy się z relacji chłopaka na Instagramie.  Nie jestem w związku z Olą Kotowską. [...] J ednym z powodów, który dotyczy też bezpośrednio was to komercjalizacja związku. Ja za tym nie jestem, wybaczcie, ale dla mnie miłość nie szuka poklasku. [...] Szukanie rozgłosu, bo miłość dobre się sprzedaje, a ja nie jestem na sprzedaż i nie chciałbym sprzedawać swojej miłości. Tak wiem co mówię, słyszę się - byliśmy w programie "Love Island", ale już jesteśmy po programie i chciałbym mieć dziewczynę dla siebie, a nie dla wszystkich i to kolidowało na pewno i było dużo więcej innych powodów - powiedział Rafał w swojej relacji na InstaStory. Po opublikowaniu oświadczenia...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner