Party Stories
ONS
Newsy

Rosati i Wesołowski stracą pracę? Jest decyzja w sprawie serialu "Strażacy"

Polubiliście ten serial?

Serial "Strażacy" emitowany przez Telewizję Polską opowiada o perypetiach sympatycznych strażaków z OSP w Żyrardowie. W sobotę 16 maja został wyemitowany ostatni, dziesiąty odcinek pierwszej serii. Dla wszystkich tych, którzy zastanawiają się, czy będzie kontynuacja serialu, mamy dobrą wiadomość! Portal wirtualnemedia.pl podał informację, że trwają prace nad drugim sezonem. Właśnie powstaje scenariusz do drugiej serii odcinków o losach dzielnych strażaków. Ostateczna decyzja w sprawie jego emisji jeszcze nie zapadła, ale wszystko wskazuje na to, że wiosną 2016 roku serial wróci na antenę.

Serial, w którym występują m.in. Weronika Rosati, Jakub Wesołowski, Maciej Zakościelny i Olaf Lubaszenko zyskał sympatię widzów i sporą oglądalność, co w wypowiedzi na portalu wirtualnemedia.pl przyznał Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1.

Czekacie na drugą serię "Strażaków"?

Zobacz też na Polki.pl: Kariera Weroniki Rosati wisi na włosku?

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Strażacy 2. sezon
Grzegorz Gołębiowski
Seriale
Strażacy: Czy Krzysiek rozbije związek Kamili i Adama? FOTOSTORY
Anna Mucha, Weronika Rosati
Newsy
Anna Mucha zastąpi Weronikę Rosati w "Pitbullu 2". Dobra decyzja?

Zaledwie kilka tygodni temu Anna Mucha na jednym z portali społecznościowych pokazała zdjęcia w zaskakującej charakteryzacji. Na zdjęciu aktorka pokazała się w rozmazanym makijażu i z podbitymi oczami. Mucha właśnie tak będzie wyglądać w drugiej części kultowego filmu "Pitbull". W produkcji, oprócz Andrzeja Grabowskiego oraz Pawła Królikowskiego, wystąpią również: Maja Ostaszewska, Agnieszka Dygant i Bogusław Linda. Zobacz: Szczupła Agnieszka Dygant na planie nowego "Pitbulla"! ZDJĘCIA   Niestety, według informacji tabloidu, w kontynuacji wielkiego hitu zabraknie Weroniki Rosati. Rola Dżemmy w pierwszej części filmu przyniosła aktorce wielką popularność. Okazuje się, że teraz to Anna Mucha ma szansę podbić serca fanów "Pitbulla"- czy tak się stanie przekonamy się już wkrótce. Weronika Rosati może więc całkowicie poświecić się roli, jaką dostała w serialu komediowym dla TBS "The Detour". Polka wystąpi tam obok takiej gwiazdy jak Jason Jones. Fani Weroniki będą mogli oglądać serial już od października. W tym czasie Weronika rozpocznie też prace w drugiej części "Strażaków".   Żałujecie, że w filmie "Pitbull 2" zabraknie Weroniki Rosati?    

Anna Mucha wygryzła Weronikę Rosati z filmu "Pitbull"
ONS
Newsy
Anna Mucha zastąpi Weronikę Rosati w "Pitbullu 2". Dobra decyzja?
Będziecie oglądać?

Zaledwie kilka tygodni temu Anna Mucha na jednym z portali społecznościowych pokazała zdjęcia w zaskakującej charakteryzacji. Na zdjęciu aktorka pokazała się w rozmazanym makijażu i z podbitymi oczami . Mucha właśnie tak będzie wyglądać w drugiej części kultowego filmu "Pitbull". W produkcji, oprócz Andrzeja Grabowskiego oraz Pawła Królikowskiego , wystąpią również: Maja Ostaszewska , Agnieszka Dygant i Bogusław Linda . Zobacz: Szczupła Agnieszka Dygant na planie nowego "Pitbulla"! ZDJĘCIA Niestety, według informacji tabloidu, w kontynuacji wielkiego hitu zabraknie Weroniki Rosati . Rola Dżemmy w pierwszej części filmu przyniosła aktorce wielką popularność . Okazuje się, że teraz to Anna Mucha ma szansę podbić serca fanów "Pitbulla"- czy tak się stanie przekonamy się już wkrótce. Weronika Rosati może więc całkowicie poświecić się roli, jaką dostała w serialu komediowym dla TBS "The Detour ". Polka wystąpi tam obok takiej gwiazdy jak Jason Jones. Fani Weroniki będą mogli oglądać serial już od października. W tym czasie Weronika rozpocznie też prace w drugiej części "Strażaków" . Żałujecie, że w filmie "Pitbull 2" zabraknie Weroniki Rosati?

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner