"Cztery wesela" odcinek 2
Mat. promocyjne

Drugi odcinek "Cztery wesela" już dziś! Czy panny młode znów będą dla siebie bezlitosne? Poznaj nowe bohaterki

"Cztery wesela" odcinek 2
Mat. promocyjne

Już dziś kolejny odcinek programu "Cztery Wesela". Zmierzą się ze sobą kolejne cztery panny młode: Kasia, Sonia, Katarzyna i Anastazja. Dziewczyny będą wzajemnie oceniać swoje wesela w czterech kategoriach: suknia ślubna, miejsce i wystrój, menu oraz wrażenia ogólne. Oceny będą wystawiane w skali od 1 do 10. Łącznie każda z uczestniczek może zdobyć 120 punktów. Nagrodą główną jest 25 tysięcy złotych.

Zobacz także: Agnieszka Hyży poprowadzi nowy program ślubny! To konkurencją dla Izabeli Janachowskiej? Szczegóły

"Cztery Wesela" - odcinek 2

Dziś poznamy kolejne uczestniczki programu "Cztery wesela". Jakie okażą się dla siebie Kasia, Sonia, Kasia i Anastazja? Będą szczere i autentyczne czy będą próbowały wygrać za wszelką cenę? 

Spokojna i stonowana Kasia jest wymagająca i krytyczna. Oczywiście szczególnie wtedy, gdy chodzi o konkurentki programu „Cztery wesela”. Jako pierwsza zaprosi na ślub w stylu glamour. Królować będzie elegancja i szyk. A skoro o szyku mowa, to… panna młoda wystąpi aż w dwóch sukniach ślubnych! Sonia ceni luz i swobodę, a jej wesele w stylu hawajskim tylko to potwierdzi. Uroczystości odbędą się na świeżym powietrzu pod gołym niebem z trawą zamiast parkietu. Pierwszy taniec państwo młodzi odtańczą na boso! Kolejna kandydatka, Katarzyna to perfekcjonistka w każdym calu, która ufa jedynie sobie. Dlatego większość czynności przedweselnych wykona samodzielnie – m.in. wszelkie dekoracje w kościele i na sali. Zamierza także sama się pomalować i uczesać. Anastazja pochodzi z Ukrainy. Na jej weselu pojawią się elementy kultury i tradycji ukraińskiej, jak np. przekazanie przez matki pary młodej rodzinnego ognia. Bardziej niż na wygranej zależy jej na dobrych relacjach pomiędzy pozostałymi uczestniczkami. Jak będzie? Przekonamy się już dziś o 20:05 na Polsacie. 

Kto wygrał drugi odcinek "Cztery Wesela"? 

Drugi odcinek programu "Cztery Wesela" wygrała Sonia. Uczestniczka zdobyła łącznie 88 punktów w czterech kategoriach i to własnie ona otrzymała nagrodę główną w wysokości 25 tysięcy złotych. 

Oto uczestniczki drugiego odcinka programu "Cztery Wesela". 

"Cztery wesela" odcinek 2
Mat. promocyjne

Pierwszy odcinek widzowie ocenili dość krytycznie, chociaż nie brakowało zwolenników show. W sieci pojawiały się skrajne komentarze. Widzowie wytykali dziewczynom złośliwość a nawet bycie chamskim wobec siebie, inni sądzili, że relacje pomiędzy uczestniczkami były zabawne. Jak będzie tym razem?

Zobacz także: Pierwszy odcinek "Cztery wesela" za nami. Panny młode bezlitosne w ocenach, internauci też! "Jedna gorsza od drugiej"

Sonia zwyciężyła drugi odcinek show. Na zdjęciu po prawej. 

"Cztery wesela" odcinek 2
Mat. promocyjne

Czy dziewczyny z drugiego odcinka znajdą nić porozumienia, czy jednak rywalizacja będzie bezwzględna? 

"Cztery wesela" odcinek 2
Mat. promocyjne

 

Więcej na temat Polsat
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48