Party Stories
Druga tura TikToka
Instagram
Newsy

Druga tura głosowania na TikTokGwiazdę Party.pl! Ostra walka o pierwsze miejsce!

Czas na drugą turę w drugiej edycji plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Zwycięzcą pierwszej okazała się Paulina Paola i to właśnie ona trafia do finałowego głosowania, które ruszy już 20 czerwca. Tymczasem poznajcie nominowanych w drugiej turze!

  • Izabela Zabielska (900 000)
  • Sebastian Kowalczyk (1 850 000)
  • Natalia Karczmarczyk (870 000)
  • Patryk Zapała (1 060 000)
  • Piotr Charaziński (956 000)
  • Kasia Bożek (620 000)

Głosowanie potrwa do 5 czerwca do godz. 23:59! Czas start!

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
TikTokGwiazda Party.pl 2020
Instagram
Newsy
Rusza druga edycja plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl! Kto wygra w pierwszej turze?! Głosuj!

Rusza druga edycja plebiscytu na TikTokGwiazdę Party.pl 2020, czyli najbardziej lubianą gwiazdę, która rządzi na Tik Toku (o fenomenie tej aplikacji przeczytacie tutaj )! Rok temu wielką zwyciężczynią okazała się Lena Kociszewska, czyli znana wszystkim Lena Moonlight.  Lenę gościliśmy w naszej redakcji na wywiadzie oraz wręczyliśmy pamiątkową nagrodę. W tym roku zwycięzcę pokażemy również w magazynie "Party"! Jest więc o co walczyć!  Głosowanie odbędzie się na podobnych zasadach jak przy pierwszej edycji - zostanie podzielone na cztery tury, każda potrwa tydzień. Wygrani poszczególnych etapów zawalczą w finałowym plebiscycie na największą gwiazdę TikToka, które ruszy 20 czerwca.  Pierwsza tura głosowania trwa od teraz do 29 maja do godziny 23:59! Oto nominowani (w nawiasie przybliżona ilość obserwatorów na TikToku): Kamil Owczarek (1 000 000) Julia Kostera (1 300 000) Paulina Paola (1 700 000) Natalia Sisik (1 600 000) Patrycja Widera (1 300 000) Pysia67 (1 400 000) Czas start!

Quiz o Lenie Kociszewskiej
Newsy
Ten QUIZ ułożyła dla Was sama Lena Kociszewska! Jak dużo wiesz o królowej TikToka w Polsce?

Lena Kociszewska odwiedziła naszą redakcję! Młoda TikTokerka odebrała od nas pamiątkową nagrodę za zwycięstwo w wielkim plebiscycie na TikTokGwiazdę Party.pl! Lena Moongliht, bo taki ma pseudonim, pokonała m.in. Dominika Rupińskiego, Marysię Jeleniewską czy Patryka Zapałę! Serdecznie gratulujemy!

Z tej okazji Lena ułożyła dla Was QUIZ! Jak dużo o niej wiecie? Sprawdźcie się!

Zobacz także: Wybierz hit jesieni 2019! Przybysz i Cleo potrzebują głosów! Zastępa wygra? Głosuj!

Lena Kociszewska odwiedziła naszą redakcję! Młoda TikTokerka odebrała od nas pamiątkową nagrodę za zwycięstwo w wielkim plebiscycie na TikTokGwiazdę Party.pl! Lena Moongliht, bo taki ma pseudonim, pokonała m.in. Dominika Rupińskiego, Marysię Jeleniewską czy Patryka Zapałę! Serdecznie gratulujemy! Z tej okazji Lena ułożyła dla Was QUIZ! Jak dużo o niej wiecie? Sprawdźcie się! Zobacz także:  Wybierz hit jesieni 2019! Przybysz i Cleo potrzebują głosów! Zastępa wygra? Głosuj!

męskie stylizacje
Instagram
Newsy
Tiktokerzy przyćmią w tym tygodniu wszystkich? Zanim ocenicie, zobaczcie kurtkę Michała Szpaka!

W minionym tygodniu zdecydowaliście, że to Michał Szpak zaprezentował na sobie najlepszą męską stylizację . Nie będziemy udawać, że jesteśmy zdziwieni, bo wokalista już od dawna zachwyca was swoimi lookami. W tym tygodniu również możecie na niego głosować! Ale czy Michał Szpak faktycznie wyglądał najlepiej? W tym plebiscycie ma sporą konkurencję. Musi pokonać Mikołaja Roznerskiego, Dawida Kwiatkowskiego, Jasia Dąbrowskiego, Dominika Rupińskiego, a także Filipa Kłodę! Zobaczcie wszystkie looki poniżej i wybierzcie najlepszy.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner