Małgorzata Rozenek w suknie Evy Minge
Instagram

Tej sukienki Rozenek nie wybrała na bal fudacji TVN?! Wyglądałaby w niej lepiej?

Małgorzata Rozenek w suknie Evy Minge
Instagram

W miniony weekend gwiazdy bawiły się na corocznym balu fundacji TVN "Nie jesteś sam". Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Małgorzaty Rozenek, która nigdy nie omija tego wydarzenia. Tym razem gwiazda zaprezentowała się na czerwonym dywanie w oszałamiającej kreacji projektu Evy Minge. Bardzo dopasowana, czarna suknia z efektownym dołem z piór wzbudziła tak duże emocje, że nawet sama projektantka postanowiła zabrać głos. Wtedy Eva Minge wyjawiła, że na ten wieczór przygotowała dla Małgorzaty dwie suknie. Wszystko wskazuje na to, że teraz pokazała na Instagramie tę drugą! Była lepsza? Zobaczcie poniżej!

Eva Minge pokazała drugą suknię Małgorzaty Rozenek

Na bal fundacji TVN Małogrzata Rozenek wybrała kreację, która wzbudziła ogromne emocje. Wszystko przez to, że światło padające na ściankę, dodało gwieździe kilkanaście centymetrów w biodrach! Eva Minge w swoim wpisie na Instagramie przyznała, że "wygrała czarna, przegrała ze światłem". Można było więc wywnioskować, że twórczyni mody zaprojektowała drugą suknię w białym kolorze i właśnie taką teraz pokazała na swoim profilu.

Eva Minge nie wyznała wprost, że suknia powstała dla Małgorzaty Rozenek, ale trzeba przyznać, że kreacja ma zarówno identyczny fason, jak i dół zdobiony piórami. Góra kreacji natomiast została pokryta licznymi wzorami i aplikacjami, tworzącymi niesamowity wizualny efekt. 

Projektując suknie na wielki bal myśle o każdym detalu , tak ciała jak i duszy. Mam baśniowe podejście do wielu spraw i może dlatego nasza codzienna rola Kopciuszka tak mocno zobowiązuje mnie podczas pracy. Chce by moje księżniczki wkładając swoje szaty zapomniały o codzienności , grochu , złych macochach i trollach . Chce być dobrą wróżką , która spełnia najskrytsze ,najbardziej nierealne marzenia - napisała Eva Minge.

Suknia faktycznie wygląda bajkowo, ale to samo możemy także powiedzieć o poprzedniej czarnej kreacji Małgorzaty Rozenek. Myślicie, że gwiazda lepiej prezentowałaby się w białej sukni i to ją powinna wybrać? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Życie to bajka ale jak często możemy być w tej bajce rasową księżniczką? Ile razy wirujemy szczęśliwe w rytmie spełnienia i miłości ? Celebrować życie , to dotykać codziennie ziemi bosymi stopami , czuć wilgoć jesieni , temperaturę lata i ostry mróz . Najbardziej czekamy na wiosnę , jest nadzieją na przebudzenie . Projektując suknie na wielki bal myśle o każdym detalu , tak ciała jak i duszy. Mam baśniowe podejście do wielu spraw i może dlatego nasza codzienna rola Kopciuszka tak mocno zobowiązuje mnie podczas pracy. Chce by moje księżniczki wkładając swoje szaty zapomniały o codzienności , grochu , złych macochach i trollach . Chce być dobrą wróżką , która spełnia najskrytsze ,najbardziej nierealne marzenia. Nie ważne czy to jednorożec czy sukienka ...ma przynosić szczęście . Wszystko co robimy w życiu ma naszą energię . Tym razem kawałek nieba z ptakami , puszyste chmury i plusk wodospadu . Niby królowa śniegu a jednak jakby roztopioną w uczuciach .... Miłej nocy kochani ❤️. #hautecouturedress #hautecouture #ewaminge #evaminge

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)

Małgorzata Rozenek wybrała czarną kreację 

Małgorzata Rozenek-Majdan w cekinach na balu tvn
East News/ONS

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek Ewa Minge
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43