Agnieszka Popielewicz w bieli

Druga edycja targów ślubnych Wedding Show! Poprowadzi je... Agnieszka Popielewicz!

Agnieszka Popielewicz w bieli

Agnieszka Popielewicz po raz drugi poprowadzi targi ślubne "Wedding Show Powiedzmy Tak". W końcu niedawno sama przygotowywała się do ślubu.  Co Agnieszka, która po ślubie zmieniła nazwisko na Hyży, zdradziła na temat drugiej edycji?

Druga edycja tragów ślubnych Agnieszki Popielewicz Hyży

W tym roku spotkanie odbędzie się 24 i 25 października w Hotelu Marriott. Jedną z organizatorek targów jest Agnieszka Popielewicz, znana ekspertka ślubna, oraz prezenterka telewizyjna. Drugą częścią zawiadującą projektem jest duet Rock&Flowers, czyli Katarzyna Chudkiewicz, oraz Agnieszka Winnicka, florystki od lat pielęgnujące nie tylko kwiaty, ale również swoją niecodzienną pasję.

Druga edycja targów jest dla nas prawdziwym wyzwaniem. Wraz z duetem Rock&Flowers, długo myślałyśmy nad tym jak zaskoczyć rynek i zainteresować pary, przygotowujące się do organizacji ślubu czy wesela. Postanowiłyśmy wesprzeć naszych gości w niełatwych wyborach ­ stąd też bogata gama warsztatów oraz paneli dyskusyjnych - ­ powiedziała organizatorka Agnieszka Popielewicz Hyży.

Targi Wedding Show, pozwolą zapoznać się z licznymi ofertami: dotknąć, przymierzyć, porozmawiać. W ciągu dwóch dni, w jednym miejscu, goście znajdą rozwiązania wszystkich ślubnych rozterek. Bilet jednodniowy na wydarzenie można nabyć w cenie 25 zł, natomiast dwudniowy za 30 zł.

 

Agnieszka Popielewicz poprowadzi targi ślubne "Wedding Show Powiedzmy Tak"

 

 

Agnieszka Popielewicz w białym ubraniu

To już druga edycja, której współorganizatorką jest Agnieszka Popielewicz

Agnieszka Popielewicz przy torcie

W tym roku targi odbędą się 24 i 25 października

Agnieszka Szulim w białej marynarce

 

Więcej na temat Agnieszka Popielewicz
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01