Druga edycja programu Agnieszki Jastrzębskiej
ONS

Program Jastrzębskiej hitem TVN. Zapadła decyzja w sprawie drugiej edycji

Druga edycja programu Agnieszki Jastrzębskiej
ONS

Program "Kto poślubi mojego syna?" wzbudzał kontrowersje już od momentu pierwszych informacji o tym, że pojawi się w jesiennej ramówce głównego pasma TVN. Ciężko się dziwić - format, w którym kobiety rywalizują o serce kawalerów pod czujnym okiem ich matek to gotowy przepis na udane reality-show. Jego prowadząca, Agnieszka Jastrzębska, zapowiadała, że będzie to prawdziwy hit i ani trochę się nie myliła. Przypomnijmy: Program Jastrzębskiej to hit! Mamy wyniki oglądalności

Choć obecna edycja i cała jesienna ramówka nie dobiegła jeszcze końca, władze TVN już robią plany na wiosnę, weryfikując oglądalność i potencjał poszczególnych programów. Jastrzębska może mieć powody do zadowolenia - wszystko bowiem wskazuje na to, że wiosną zobaczymy drugą edycję "Kto poślubi mojego syna". Na oficjalnym profilu show na Facebooku pojawiło się ogłoszenie o castingu do kolejnego sezonu.
 

ZGŁOŚ SIĘ DO DRUGIEJ EDYCJI PROGRAMU !!! Wyślij swoje zgłoszenie na adres: ktoposlubimojegosyna@tvn.pl Napisz kilka słów o sobie. Podaj swój nr telefonu i prześlij swoje aktualne zdjęcia ( kawalerów prosimy o zdjęcie swoje i mamy ) Skontaktujemy się z Tobą ! - czytamy na profilu show.


Będziecie oglądać drugi sezon programu Agnieszki?

Zobacz: Jastrzębska opowiedziała o sukcesach swojego męża. Docenili go za granicąMetamorfoza Agnieszki Jastrzębskiej:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04