Gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego
Akpa/kolaż Fleszstyle.pl

Drażba, Wendzikowska, Burzyńska i Halejcio na pokazie Mariusza Przybylskiego

Gwiazdy na pokazie Mariusza Przybylskiego
Akpa/kolaż Fleszstyle.pl

Na pokazie Mariusza Przybylskiego pokazało się kilkanaście celebrytek. Wród nich nie zabrakło Pauliny Drażby, Kasi Burzyńskiej, Weroniki Książkiewicz, Malwiny Wendzikowskiej Kasi Burzyńskiej i Klaudii Halejcio.

Tym razem gwiazdy pokazały się w kolorowych stylizacjach. Do najlepiej ubranych należy Malwina Wendzikowska. Znana stylistka pokazała się w kolorowej sukience ozdobionej azteckim wzorem. Dodała do niej neonowe sandałki, które idealnie zwieńczyły jej stylizację. Malwina wyglądała modnie i bardzo kobieco.

Kasia Burzyńska wybrała równie mocny trend, czyli czarno-białe pasy a la Louis Vuitton. To już kolejna celebrytka, która zdecydowała się na sukienkę w stym stylu.

Klaudia Halejcio przyszła w brzoskwiniowej kreacji maxi, odsłaniającej nogi. Trafnie zestawiła ją z naszyjnikiem ozdobionym neonową aplikacją. W tej wersji aktorka prezentowała się bezbłędnie.

Paulina Drażba też postawiła na zdecydowany kolor. Pozowała w prostej turkusowej sukience mini, którą skontrastowała ze szpilkami w intensywnym odcieniu różu.

Przeczytaj więcej o najnowszych stylizacjach gwiazd.

Tak gwiazdy wyglądały na pokazie Mariusza Przybylskiego:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01